Full Drivetrain swap. Audi --> VW

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
boxer motor ile mcm de vw 1974 beetle sleeper

o yıllar araasında temizini bulabilsem aslında keşke babam 2 senedir arıyor. saçları dökülcek temiz tt aramaktan :D sürekli tt ve scirocco arasında gidip geliyoruz
hiç aceleye gerek yok illa ki düşer bence aramaya devam edin. TT çok özel araçtır, TT yanında Rocco nun ismi bile anılmaz. tt arayarak bence doğru yoldasın.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
bir ara tofaş modifiyelemiş 90ların başında sanırım bmw egzozu bişiler pistonları değiştirmiş falan bağdat caddesinde yarışmış geri viteste o_O
Vay be helal olsun.:)
exc.gif

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
abi eskisi zor yenisine de yapmak zor. Ben bu konuyu açtım siz bana yaparsın aslanım, olur olur kaymak gibi olur, türk sanayisine imkansız de 2 haftaya teslim eder falan gazlarsınız diye düşündüm meğersem büyüklerin dedikleri gibi dost acı söyler imiş :D
yok bizim ekip doğrucudur şimdi ne kadar gaz versek üzülen siz olacaksınız o işler epey zor çünkü

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
26
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
yaşlarımız yakınmış bu arada :) bende 20 yaşındayım :) kafamda neler dönüyor bir bilseniiz ama tabi ne imkan var ne zaman var ne birşey var öyle kafamda kurup hayal ediyorum sadece orda kalıyor :)

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
merhabalar öncelikle foruma hoş geldin benimde önerim subarudan yana olacak galiba @Ugur katılıyorum alt yapısı zaten kuvvetli olan bir araca yükleme yapmak hem daha çok keyif verecek hem daha az maliyet çıkaracakıtr :D

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,814
1
4,142
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Benim tercihim biraz daha düşük modelli bir SW araç swaplamak olurdu. Ya da oldskool bir modeli doldurmak. Biraz eski model a4 sw olabilir mesela. Ya da w201 mercedes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım