Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
2 saattir tekrar tekrar sebepsizce bu videoyu izliyorum

Çok istiyorum bi f30 3.20D'im olsun bence mükemmel bir araba ya
bmw-f30-sorunlari-1.jpg
Sebepsizce güldüm.Hayal kurmak derken 40 yaş dolaylarındayken alacaksın şundan agh agh:rolleyes::rolleyes:Ama 40 yaş çoluk çocuk olacak eğer çoluk çoçuk yok yeni yetme 30 isem zaten manuel arkadan itişli 120d :cool:Hayal kurma fetişim var hep gerçekçi kurarım yaşı,çoluğu çoçuğu,tüketimi her şeyi hesaba katarım ki hayalden zevk alayım yoksa Porsche 911 hayalim desem nee:D:D:D

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,284
21,711
5,320
26
Avcılar-Darıca
İ
Sebepsizce güldüm.Hayal kurmak derken 40 yaş dolaylarındayken alacaksın şundan agh agh:rolleyes::rolleyes:Ama 40 yaş çoluk çocuk olacak eğer çoluk çoçuk yok yeni yetme 30 isem zaten manuel arkadan itişli 120d :cool:Hayal kurma fetişim var hep gerçekçi kurarım yaşı,çoluğu çoçuğu,tüketimi her şeyi hesaba katarım ki hayalden zevk alayım yoksa Porsche 911 hayalim desem nee:D:D:D
Aynen öyle ama 40'ı bulmadan bi 3.20D bulup uzun yola çıkmak istiyorum.
Hayallerimizi de satmadıkya içine tüküreyim kiralarım 2 hafta kredi kartına 12 taksit nolcak bir daha mı gelicez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım