Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi ben de seni sevip sayıyorum bu forumda görmek istediğim nadir insanlardan birisin. Fakat panpa kısmına tam olarak katılmıyorum sebebi de bu kadar insanın panpa olmasının bir karşılığı var. Malesef forumu çıkarı için kullanıp atan insan sayısı azımsanamayacak derecede fazla. Foruma girip bu nasıl şu nasıl deyip çekip giden, ortalığı karıştırıp çekip giden insanları kastediyorum. Zaten bu rütbeyi alabilmiş bir insanın sevildiği ve sayıldığı belirlenmiş oluyor. Bu forumdaki kimse saygısızlık yapan, karşısındakini üzen bir insanı yüceltmeyecektir. Panpa rütbesi alamayan arkadaşlarımız, yani aramıza yeni katılan ve sevilen arkadaşlarımız da zaten en kısa zamanda aramıza katılacak inşallah. Benim yazımda bahsettiğim rahat muhabbetlerden kastım ise locaya özel, kuralların bana söylediği, kendi aramızda olduğumuz için konuşmakta rahatsın dendiği için öyle söyledim. Ha kurallar değişirse, bir bayan arkadaş aramıza katılırsa tabiki tavrımız konuşma tarzımız farklı olur bu gerçek hayatta da böyle. Ama o zaman zaten locanın açılmasının bir espirisi kalmıyor ki :)
Esprisi kalmiyor demissin ama bence tam tersk bakiyorsun olaylara. Loca dedigimiz yer sokakda takim elbise ile gezip evde ciplak dolastigimiz rahat bir yer gene degil.amaci daha sonu olmayan disariya daha kapali ( hergun birini cekistiriyoruz mesela kısır yapip ) bir ortam belki artik haddini cok asan olursa genel forum icinde ona ufak argo kelimeler insanlik haliyle kacarsa tatile cikilmamasi icin panpalarin rahat olacagi bir yer. Zamaninda bazi kisilerden kacis icinde nefes olmustu tabikii.bunu sadece bu site icin soylemiyorum gercek hayatta hangi alanda hangi yas grubu ile olursan ol sanki yaninda bir annen bir ablan veya kiz arkadasin varmiscasina konusmayi kendine ilke edin.boylelikle kalabalik yerlerde konusma tarzini belirli bir sekle sokmakta ilk adimini atarsin.Elbetteki benimde agzimdan bazen cikabiliyor ama oldukca nadirdir benim oyle demem hatta belkide forumda hic kullanmamisimdir.ki sende bahsetmissin rahat konusmak o anlamda degil diye zaten :) onceki yazimi gulay hanimda begenmis simdi ben su dakikadan sonra zaten diken uzerindeydim demekki bakiyor ediyor ve konusmalardan haberdar ki etiket olmamasina ragmen. Bunlari yazmamdaki amacta daha once soyledigim gibi elit bir grup olarak anilmak.elimizde sarap ve somine ile degil belki ama bilgi duzeyimiz konusmalarimiz ile belki fark yaratiriz bellimi olur :)

Yazdıklarınızı okudum. Pek bişi anlamadım hayır bu saatte niye kalktım onu da bilmiyorum, tribündergi twit atmış kuzeykore güney koreye saldırmış. Anlamadığım bunu niye tribündergi haber veriyor? Başka haber sitelerinde vs yok ama denizaltından füze fırlatmış ve doğruymuş. Bu saatte niye kalktım onu da bilmiyorum, yatıyorum ben öğlen geri gelirim.

Saat 06:38

Esprisi kalmiyor demissin ama bence tam tersk bakiyorsun olaylara. Loca dedigimiz yer sokakda takim elbise ile gezip evde ciplak dolastigimiz rahat bir yer gene degil.amaci daha sonu olmayan disariya daha kapali ( hergun birini cekistiriyoruz mesela kısır yapip ) bir ortam belki artik haddini cok asan olursa genel forum icinde ona ufak argo kelimeler insanlik haliyle kacarsa tatile cikilmamasi icin panpalarin rahat olacagi bir yer. Zamaninda bazi kisilerden kacis icinde nefes olmustu tabikii.bunu sadece bu site icin soylemiyorum gercek hayatta hangi alanda hangi yas grubu ile olursan ol sanki yaninda bir annen bir ablan veya kiz arkadasin varmiscasina konusmayi kendine ilke edin.boylelikle kalabalik yerlerde konusma tarzini belirli bir sekle sokmakta ilk adimini atarsin.Elbetteki benimde agzimdan bazen cikabiliyor ama oldukca nadirdir benim oyle demem hatta belkide forumda hic kullanmamisimdir.ki sende bahsetmissin rahat konusmak o anlamda degil diye zaten :) onceki yazimi gulay hanimda begenmis simdi ben su dakikadan sonra zaten diken uzerindeydim demekki bakiyor ediyor ve konusmalardan haberdar ki etiket olmamasina ragmen. Bunlari yazmamdaki amacta daha once soyledigim gibi elit bir grup olarak anilmak.elimizde sarap ve somine ile degil belki ama bilgi duzeyimiz konusmalarimiz ile belki fark yaratiriz bellimi olur :)

ben daha önce de demiştim bunu. Ben diyince böyle etkileyici olmadı bak şarap şömine ilişkisi kurmadım ondan heralde. Şaka bi yana locada da öyle küfür kıyamet gidildiği düşünülmesin. And abinin duyurusuna kadar küfür vs yoktu. Açık saçık paylaşımlar falan zaten yok, duyuruyu görünce bi geldi küfürler sonra gitti. Locayı iyi açıklamışsın gerçi ama oranın öyle günah odası olduğu düşünülmesin.

Haklısın abi kendimizi kontrol etmezsek ortalık bi anda meslek lisesine, inci sözlüğe döner aman diyim :D :D
Ve herkeslere günaydın

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...