Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
e43552c9f914bb658c37fe0bdf651858.jpg

An itibariyle baskarcı dagı :) denizli soguk degilmis yav :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaptan sonarla balık mı tutuyorsunuz?:)
Abi denizin dibindeki girinti cikintilari gostermek icin var sonar bunun icinde demir atabilmek icin sahanin uygun olup olmadigina karar veriyoruz. Ekrandakide attigimiz demirin deniz dibindeki hareketlerini gormeme yardimci. Simdi dalgic geldi benden once geminin yarisi temizlenmisti simdi kalan yarisini hallediyorlar. Sahil guvenlik botu falan gelir muhtemel onun icinde simdilik bir sorun halinde bekliyorum . Ama tabi havalar daha sicak oldugunda oltami getirdim yanimda o ayri

Araçta utku abi ve Sinan abi var , gecenki amg etkinliğinden hatırlarsınız iyiki sürekli Sinan abiye şöyle yap , böyle dön yavaşla diye talimat veren birisi vardı bu sefer o yok - iyikide yok :)

Jason Tahincioğlu iyidir yav. Görevi olduğu için demişti.

Beyler renk orjinal fabrika çıkışı mat. Renk fiyatı dudak uçuklatan cinsten ama kesinlikle değer (9.750TL anahtar teslim renk bedeli). Türkiye'de şu anlık tek orjinal mat V6 Amarok.
İzmirdede vardı Ceyhun abi bu o mu yoksa 2 tane mi var :)

Edit : Oda mat ama açık griymiş :)

Son düzenleme:

Beyler renk orjinal fabrika çıkışı mat. Renk fiyatı dudak uçuklatan cinsten ama kesinlikle değer (9.750TL anahtar teslim renk bedeli). Türkiye'de şu anlık tek orjinal mat V6 Amarok.
Renk muhteşem ama parası nedir öyle ya :D şu çift renk caravelle'in beetle jantına benzeyen jantı 8buçukmuş öğrenince ona da şaşırdım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...