Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biri bu elemana arka yaşam alanını anlatırken nasıl anlatılması gerektiğini söylese iyi olacak. E segment bir arabada koltuğu B sütunundan bile geriye çekmiş sonra diyor ki arka diz mesafesi sınırda. Koltuk ile direksiyon arasında 5 metre mesafe varken arka yaşam alanını anlatıyor. 100 kişiden kaçı o koltuğu öyle geride kullanarak e serisini sürüyor bu da ayrı bir soru işareti.
g9onpZ.png

Biri bu elemana arka yaşam alanını anlatırken nasıl anlatılması gerektiğini söylese iyi olacak. E segment bir arabada koltuğu B sütunundan bile geriye çekmiş sonra diyor ki arka diz mesafesi sınırda. Koltuk ile direksiyon arasında 5 metre mesafe varken arka yaşam alanını anlatıyor. 100 kişiden kaçı o koltuğu öyle geride kullanarak e serisini sürüyor bu da ayrı bir soru işareti.
g9onpZ.png
Genel olarak bu hareketi yapıyor Eren Tekin. Ben de takılıyorum buna. Fakat bence E serisinin diz mesafesi hakkaten iyi değil. Daha doğrusu, olması gerektiği kadar iyi değil...

g9onpZ.png
Bu adami kaale alan kaldimi ya . 1 78 boyum var bir onceki kasanin arkasinda bacak bacak ustune atiyorum su herifi paylasmayin abi allahtan sinanla eskisi kadar icli disli degiller videolarda

Genel olarak bu hareketi yapıyor Eren Tekin. Ben de takılıyorum buna. Fakat bence E serisinin diz mesafesi hakkaten iyi değil. Daha doğrusu, olması gerektiği kadar iyi değil...
Onda zaten hem fikiriz. Hatta f10 kasanın da arka diz mesafesi öyle çok iyi değil. Ama 1.85 boyuna bir eleman şoför koltuğunu kendine göre ayarladığında da arkada o kadar az mesafe kalmaz hele ki e serisinde. Bildiğin b segment otomobile binmiş gibi duruyor. Koltuk ile direksiyon arasındaki mesafeye baksanıza adam salona çevirmiş.

g9onpZ.png
Yahu Seat mı Rolls-Royce mu diye sorsan tereddütsüz Seat diyecek adam. İyi biri gibi gözüküyor ama bir takım sıkıntıları olduğunu da hepimiz biliyoruz. Arka yaşam alanına sıra gelene kadar düzeltmesi gereken daha neler var neler :D Yaptığı bu hareket S serisinde filan yapılır ancak. Arka yaşam alanı tartışmasız olan araçlarda en kötü şartlarda ne oluyor görmek isterlerse yapılır bu hareket. :)

Yahu Seat mı Rolls-Royce mu diye sorsan tereddütsüz Seat diyecek adam. İyi biri gibi gözüküyor ama bir takım sıkıntıları olduğunu da hepimiz biliyoruz. Arka yaşam alanına sıra gelene kadar düzeltmesi gereken daha neler var neler :D Yaptığı bu hareket S serisinde filan yapılır ancak. Arka yaşam alanı tartışmasız olan araçlarda en kötü şartlarda ne oluyor görmek isterlerse yapılır bu hareket. :)
Abi sanada beles araba verseler seat tan sende yaparsin. Gerci sen ben gibi insanlar karakterlerini kisiliklerini 3 kurusa satacak insanlar degiliz de ornekledim yani seat i ovmesinin sebebi leon vermis olmalari

Benim de gözüme bir çok hareketi batıyor ama 1.6 motorlu merso testini bir açayım bakayım dedim, dakika 1 gol 1 direkt ayar edecek bir şey yapınca dayanamadım :D Seat haricinde bu elemanın diğer araçlarla büyük bir sıkıntısı var ama çözemedim :D

@Cenk abi aksamin kiyagi benden. Telefonuna bu resmi wallpaper yap ne dedigimi anlayacaksin cok farkli bir derinlik hissiyle beraber super amoled siyah rengi sever pil tasarrufuda yaparsin
GyzEj7.jpg

Bugün mecburiyetten şantiyeye 1.4 Tsı Tiguan ile gittim. Osmanbey, Ortaklar Caddesi, Gayrettepe, Maslak rotasını takip etmeyi umuyorken Ortaklar Caddesi sevgili belediyemiz tarafından trafiğe kapatılınca kendimizi mecburen Mecidiyeköy'e attık. Normalde 15-20 dakika sürecek yol 1.5 saat sürdü. Asıl korkutucu olan yol bilgisayarında yolculuk başından beri ortalama tüketim bir ara 35 litreye çıktı(Ayıp olur diye foto çekemedim). Start-stop olmasa 40-45 olacak demek ki. Şu İstanbul trafiğinde harcanan paraya, zamana yazık ki ne yazık.

Onda zaten hem fikiriz. Hatta f10 kasanın da arka diz mesafesi öyle çok iyi değil. Ama 1.85 boyuna bir eleman şoför koltuğunu kendine göre ayarladığında da arkada o kadar az mesafe kalmaz hele ki e serisinde. Bildiğin b segment otomobile binmiş gibi duruyor. Koltuk ile direksiyon arasındaki mesafeye baksanıza adam salona çevirmiş.
Aynen hocam katılıyorum. Bizim F10'da diz mesafesi bence F31'den daha kötü. Tamemen şahsi fikrim, belki de F31'in baş mesafesi daha rahat olduğundan öyle hissediyorum. Yine de G30'un diz mesafesi yeni E'ye göre çok daha iyi bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...