Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Balata köküne kadar bitirilip disk tahrip edilmedikçe rahat 90k km gitmesi gerekir. Manuel vites olup hep uzun yolda sakin kullanıldıysa 150k km ye kadar yolu olur.
Tamam merakimi gidermis oldum abi tesekkur ederim demekki ben cidden yormusumki 70 kusurda degisti on diskler anlasildi simdi

Tamam merakimi gidermis oldum abi tesekkur ederim demekki ben cidden yormusumki 70 kusurda degisti on diskler anlasildi simdi
Sen değil, İstanbul ve otm. şanzıman yorar. Otm. vitesli arabalarda freni az kullanma gibi bir opsiyon yok. Belli bir seviyede mecburi kullanımı var. Rahat ol. Hele İst. trafiğinde çok normal.

@Cenk seversin.s

XE42nR.jpg

Küfür yasak .s

Sen değil, İstanbul ve otm. şanzıman yorar. Otm. vitesli arabalarda freni az kullanma gibi bir opsiyon yok. Belli bir seviyede mecburi kullanımı var. Rahat ol. Hele İst. trafiğinde çok normal.
Valla gecen gun pederle kapistikta gecmis servis kayitlarini bi actik baktik neler yapilmis eksik varmi diye soylendi durdu . Lastikleride degistiren kendisi ben gemideyken servise birak git degistirin de lops diye dunlop takmislardi .her lastik konusunda icim gidiyor valla. Birde kiziyor bana kendi arabasinda hic bole olmamis 11 senede 45 bin yaptigindan anlamiyor. Icim rahatladi simdi ben ters cikayim moda soktu beni adam

Son düzenleme:
Beyler, more anything more everthing nasıl çevrilebilir? Tam çeviremedim. @Dohtoooorr @maximaorhann @Sailor
Seinfeld'in ünlü Airport bölümünde vardı bu. Hostes "başka istediğiniz bir şey var mı?" anlamında "more anything?" diye soruyor, Seinfeld de soruyla karşılık verip her şeyden getir anlamında "more anything? more everything!" diye bağırıyor.

Çeviri ne için bilmiyorum da gördüğüm yer burasıydı.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...