Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Benzer tasarimli skagen marka saatler 800 lira civarinda. Celik degil titanyum kasali. Bi ara dusurecektim yine seikolar aklimi celince duruldum.bu saate gelirsek safir her zaman saatte olmasi gereken bir ozellik. Cok cok zor kirilir cizilmelerde min iner o guzel olmus. Hani bana gore ederi 400 500 civari olmali. Bu tabiki saatin ozelliklerine gore bictigim bi deger genelde saat alirken yuzde 80 markaya bayilma durumu var .
Turk lirasina cevirmedim parayi ne kadar ediyordu
419 TL ediyor.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Uluslar arasi garantisi varsa kesinlikle alinir. Yanliz bunun kinetic ozellikli olani varsa onada bakilmali. Cunku arka kapagi en sevmedigim yontemle acilan tipte cizilmesi muhtemel olur
Garantisi var fakat ''Uluslararası'' ibaresini göremedim. Şöyle bir şeyde var. Tüm dünyaya satış yapıyorlarsa, uluslararası garanti de vardır muhtemelen. 2 yıl garanti veriyorlar.

Tayroc has a limited warranty that covers manufacturer's defects on all watches for two years after the original purchase date from an authorized dealer. Basically, if the watch parts or mechanics don't work properly, and it's our fault, we will repair or replace your product for free. However, this does not cover any abuse you might put your watch through on your own. The warranty does not cover water damage, normal wear and tear, batteries, accidental glass damage, scratches, strap damage, or theft. Proof of purchase is required for all warranty claims and service requests, so please keep your receipt. If you've purchased from our site, the order number will suffice; otherwise you will need to send us a copy of the receipt from an authorized Tayroc Watches dealer.

Garanti dışındaki şeyler normal. Önemli olan mekanik problemde arkalarında durmalarıydı. Onu da garanti kapsamına almışlar zaten.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Garantisi var fakat ''Uluslararası'' ibaresini göremedim. Şöyle bir şeyde var. Tüm dünyaya satış yapıyorlarsa, uluslararası garanti de vardır muhtemelen. 2 yıl garanti veriyorlar.

Tayroc has a limited warranty that covers manufacturer's defects on all watches for two years after the original purchase date from an authorized dealer. Basically, if the watch parts or mechanics don't work properly, and it's our fault, we will repair or replace your product for free. However, this does not cover any abuse you might put your watch through on your own. The warranty does not cover water damage, normal wear and tear, batteries, accidental glass damage, scratches, strap damage, or theft. Proof of purchase is required for all warranty claims and service requests, so please keep your receipt. If you've purchased from our site, the order number will suffice; otherwise you will need to send us a copy of the receipt from an authorized Tayroc Watches dealer.

Garanti dışındaki şeyler normal. Önemli olan mekanik problemde arkalarında durmalarıydı. Onu da garanti kapsamına almışlar zaten.
Hocam almadan once kesinlikle mail at tutun ki arizalandi hangi servisler bana hizmet verebilir diye bi arastir et ama kesinlikle fiyatina gore guzel saat skagen den vazgecirebilir benide

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/cern-saskin-evren-nasil-var-oldu-2061873/
Screenshot_2017-10-25-13-57-39-1.png

Ney?:confused:o_O

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hocam, Aliexpress den alabilirsin fakat oradakiler pek iyi değil. Almışlığım var oradan.
Orjinalmi olmuyor oradakiler varya gene saat istegim uyandi . Seytan git eminonunden 600 e kadar dusur pazarlikla skagen al diyor hatun para biriktir seiko gps al diyor ki eminonunde cok cok ucuza fistik gibi unlu markalar var allahim yine basladik

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Orjinalmi olmuyor oradakiler varya gene saat istegim uyandi . Seytan git eminonunden 600 e kadar dusur pazarlikla skagen al diyor hatun para biriktir seiko gps al diyor ki eminonunde cok cok ucuza fistik gibi unlu markalar var allahim yine basladik
Hocam, skagen vs. satılmıyor orada. Ucuz, benzer tipte saatler satılıyor. Bir nevi zencilerin sattığı çakmalar. Bazı saat markaları satış yapıyor fakat pek tatmin etmez. Eminönüne gidip çakma Hublot alacaktım bir ara. Sonra kıl payı kurtuldum :D Şu aralar hepsiburada'dan Emporie Armani kovalıyorum.

http://www.hepsiburada.com/emporio-...0002DYXL?magaza=Star Saat&t=product&q=emporio

Bir de Tayroc var işte :) Bende de saat hastalığı var. Sürekli nette gezinip gezinip duruyorum..

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hocam, skagen vs. satılmıyor orada. Ucuz, benzer tipte saatler satılıyor. Bir nevi zencilerin sattığı çakmalar. Bazı saat markaları satış yapıyor fakat pek tatmin etmez. Eminönüne gidip çakma Hublot alacaktım bir ara. Sonra kıl payı kurtuldum :D Şu aralar hepsiburada'dan Emporie Armani kovalıyorum.

http://www.hepsiburada.com/emporio-armani-ar1979-erkek-kol-saati-p-HBV000002DYXL?magaza=Star Saat&t=product&q=emporio

Bir de Tayroc var işte :) Bende de saat hastalığı var. Sürekli nette gezinip gezinip duruyorum..
Eminonunde ben cakmacilari bulamadim ya :D aslinda bende heves etmistimde kaldi oyle.
Gecen sene kuzenime dugun hediyesi olarak orjinal longines almistik eminonunden. Aynisini akasyadaki bir saatcide 3 kusura gorduk biz kayseri pazarligi caylar vs derken 1.5 a dusurduk sertifikali vs. O yuzden internetten saat gozluk gibi fazla fazla uzerine komisyon konan esyalari genelde pazarlik yapabilecegim yerden alirim. Ilandaki armani yi cok daha ucuza dusurursunuz

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Eminonunde ben cakmacilari bulamadim ya :D aslinda bende heves etmistimde kaldi oyle.
Gecen sene kuzenime dugun hediyesi olarak orjinal longines almistik eminonunden. Aynisini akasyadaki bir saatcide 3 kusura gorduk biz kayseri pazarligi caylar vs derken 1.5 a dusurduk sertifikali vs. O yuzden internetten saat gozluk gibi fazla fazla uzerine komisyon konan esyalari genelde pazarlik yapabilecegim yerden alirim. Ilandaki armani yi cok daha ucuza dusurursunuz
Çakmacılar, Kapalı Çarşının içinde. Dükkanlar satıyor.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Tayroc'tan mesaj geldi. Ürünler imalat hatalarına karşı 2 yıl garantili, tamir gerektiğinde bize yollayacaksınız demiş. @Sailor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım