Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
abi bir gün olurda mustang alırsam bu garajlardan birinde güçlendirip getircem adamlar dibine kadar giriyor ya :D[/QUOTE]
İnşallah kardeş hayal kurmak harika birşey. Birgün gerçek olur umarım kurduğumuz hayaller:rolleyes: @Koraykaya

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Bizim corsa c nin arkalarda bir numara açık renk film var önlerde yok şimdi ben bunları sokturmeden muayeneden gecemiyomuyum ve ceza yeme ihtimalimde mi var eskidende yasaktı ama arkalara polisler karışmazdı şimdi durum ne bilen var mı

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
Nürburgring pistinde Renault Megane RS'in 200 km/h ile yaptığı kaza anı

InsignificantNecessaryCoyote-size_restricted.gif

Son düzenleme:

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Gecenin 4 dünde bizim gruptan biri bunu bana postaladı. Uykudan hortladım gelen bing sesi ile..
Yuh oha... Bu araba bu fiyata fırladı ise kim bilir bakımları kaça cıktı...
FB_IMG_1509587541868.jpg

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Haydaaa,
Bu adam niye intihar etti acaba..
http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-youtube-fenomeni-cem-korkmaz-intihar-etti-40630703

Yutubede pet şişe bombası yapmayı öğretti, 2 çoçuk okulda yapıp yaralanınca yapyap kanalından kovuldu. Tabi bundan önce periscope çanlı yayınında küfürler etmişti izleyenlere. Kendine kanal açtı, demekki tutmadı. Şimdi ise intihar haberi geldi. hayırdır ne sıkıntısı vardı. Çokda sempatik tipi vardı. Dizi oyuncusu Film yıldızı olabilirdi. Yazık.. Potansiyeli yüksek bir insanı kaybettik. Başı sağolsun.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Yerli otomobil şayet üretilirse, o zaman teşvik amaçlı şuan piyasadaki otomobillere vergi güncellemesi gelir mi?

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
Hahahhaha kontrol ettim harbiden öyle yazıyor:D

Apple olsun samsung olsun çıkan hatalar insanı güldüren cinsten artık.. şöyle son haberlere baktımda apple'da son gelen güncelleme ile beraber hesap makinesi yanlış hesap yapıyor , maps özelliğinde gördüğün gibi ayfonkarahisar yazıyor . Samsung ise hepten daha daha ağır hatalar ile karşımıza çıkıyor s8 modeli olur olmaz yerde donuyor , kişilerim menüsüne girerken donuyor. "hard reset" yaparsan düzelme ihtimali var ama bazı kullanıcılarda o bile işe yaramıyor pil bitene kadar beklemek zorundasın .. benim anladigim teknolojinin gelişmekte olduğu bu zamanda gelisme ile beraber hatalarda çoğalmaya başladı ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım