Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cook yoruldum. Mesaiden sonra hasta ziyaretine gittim. Hiç trafiğe takılmadan yallah git gel. 20 dakikalık hastaya moral aşilamasından sonra eve vardık.. 200 km yol yaptık.

Elon Musk çoştu..
"Eğer sözlerim bir gün bilime ters düşerse, bilimi seçin"
Screenshot_2017-11-09-23-18-55-799_com.android.chrome.png

@DouglasAdams lastiği kaça aldın panpa? Belki bende alırım. Memnunum falan yazmıştın.
Aşırı memnunum aşırı yani.Tanesi 250 liradan aldım.Bugün de denedim baya inciraltı yolunda kaygan asfaltta ciyaklıyor bırakmıyor.Fren mesafesi ciddili iyi corolla öne yığılıyor öyle diyeyim.Seal inside var 4mm ye kadar patlağı kendi kendine tamir ediyor.Konforlu 300 km de hala 5,8 yakıyorum.Biraz gürültülü primacy3 e göre.Silikat ağırlıklı lastik olduğu için tek sorunu geç ısınıyor ama ısınmamış hali için yaptım bu yorumları.Isıtınca ciyak ciyak tuta tuta.Corollayı tekrar keşfettirdi.Almanı öneririm michelin 375-350 kağıtken arada 100 liralık fark yok emin ol

Elon Musk çoştu..
"Eğer sözlerim bir gün bilime ters düşerse, bilimi seçin"
Ekli dosyayı görüntüle 9955
Atatürk öyle yüce bir insan ki günümüzün belkide en ileri görüşlü ya da çılgın insanı olarak görülen insanlardan biri olan Elon Musk bile Atatürk'ün hayatından, sözlerinden oldukça etkilenmiş gözüküyor. Gel görki hala daha kendi ülkemizde sonsuz saygı duyacağımız yere bu ADAMI karalamaya çalışan insanlar var. Yazık...

Yalnız beyler 50 bin liraya o donanımda ve sanayiye gitmeme garantisi veren bir arabanın 14 litre yakması üzücü değil bence.Tercih meselesi diyip saygı duymak lazım.Aranızda hiç mi yok15 litre benzin yakan suvu vs olan o daha büyük perişanlık mazdanın özelliklerine bakınca

Askerlik zor diyorlar?

daaa onu yapmadık

Beyler alfa romeo overrated diyenler var ne diyorsunuz?

doğrudur, herkeste olmasına her baktığım yerde görmeme gerek yok

Çok affedersiniz de sıfatlar cam filmi sökülmüş Süleyman gibi oluyor desenize :D

abi verdiğin örnek baya iyi kalır, tavuk şeysi gibi bile diyebilirsin yani

Doğrudur. ÇöP Kalite yok kalite. Kapıyı kapatırken alacaksın o hissi bi kere.

Doğrudur. Hep elektronik arızası, hep elektrik kaçağı... İlla şasiden aşağı kablo sarkıtacaksın ki yoldan topraklama yapa yapa gitsin.

he ya geçen kilit takılı kalmış kapıyı bi ittim daaaağnnn diye kilit çarpma sesi geldi, dedim kapı kırıldı heralde...

Doğrudur. ÇöP Kalite yok kalite. Kapıyı kapatırken alacaksın o hissi bi kere.

Doğrudur. Hep elektronik arızası, hep elektrik kaçağı... İlla şasiden aşağı kablo sarkıtacaksın ki yoldan topraklama yapa yapa gitsin.
ya ben onu daciada da yaşıyom sürücü tarafındaki kapı beni sürekli çarpıyor valla camdan kapatım açıyom kapıyı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...