Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarın için siyah gömlek ve pantolon utuledim. Bir de burada gazi mareşal Mustafa Kemal Atatürk'ü sevgi saygı ve hasret ile analım. Yüz yılda bir gelen dahilelerin en büyüğü..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yalnız beyler 50 bin liraya o donanımda ve sanayiye gitmeme garantisi veren bir arabanın 14 litre yakması üzücü değil bence.Tercih meselesi diyip saygı duymak lazım.Aranızda hiç mi yok15 litre benzin yakan suvu vs olan o daha büyük perişanlık mazdanın özelliklerine bakınca
Bizim araba 1.6 ton, her gün istanbul'un hic fena sayılmayacak dik yokuşlarında kullanılıyor, 1.4 motor ve 6 ileri dsg olmasina rağmen 8.5 yakıyor :D:D hemde anne kullanımı ha öyle tuketime dikkat etme olayı falan yok :D. Bence 14 çohhh fazla o_O.

Son düzenleme:
Bizim araba 1.6 ton, her gün istanbul'un hic fena sayılmayacak dik yokuşlarında kullanılıyor, 1.4 motor ve 6 ileri dsg olmasina rağmen 8.5 yakıyor :D:D hemde anne kullanımı ha öyle tuketime dikkat etme olayı falan yok :D. Bence 14 çohhh fazla o_O.
Abim güzel diyorsun da, @DouglasAdams ın dediği önemli noktayı kaçırıyorsun. Sorunsuzluk için yapılan ekstra harcama olarak düşün diyor. Benim lpg'ye karşı olma sebebim de benzerdir mesela. LPG az yaktırır, belki çok iyi montajları performanstan da çalmaz ama arabanın üstüne her zaman arıza potansiyeli yüksek olan ek bir sistem koyulmuş oluyor. Benzin ile daha fazla yakıt masrafım oluyor ama arabam Opel olmasına rağmen arıza potansiyelim azalıyor. :)

Sizin araba özelinde konuşmuyorum ama bugün tsi veya dsg dedin mi birçok kişinin aklına sorunlar servisler geliyor malum. Mazda ise cidden sorunsuz araba. Adam 1 senedir elektrikli aynasının soğukta ayarlanırken takılmasını sorun diye anlatıyor burada.:D

F5088ECF-18EA-4460-B82A-4CDD98FA7699.jpeg

@bt @DouglasAdams

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...