Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kacirilmayacak-arac-fiyat-dustu-500830637/detay
@Cenk hocam s.a nasılsın ? senin eski aracındı galiba bu kasa mondeo sen bilirsin bu aracı, düşünülebilir mi?
Rica ederim hocam estagfurullah :) aracin hasar durumu ile ilgili @bt hocam da yorum yapabalirse daha iyi olur. Onun gozlemleri daha iyidir bu konularda.
evet @bt hocamın yorumlarını almak isterim. Şairane yorumları oluyor :)
Sağolun var olun da, ilk etiketlendiğim mesajdan yukarı çıkarak ilanın olduğu ilk mesajı bulana kadar bittim zaten :D

Arabaya şöyle bir baktım; kapılarda da, tavanda da boya hasarları mevcut. Bu da arabanın güvenilirliğini gösterir. Güneş yanığı var, kapılarda tamponlarda çizikler var, arka camın kenarlarındaki siyah bantlarda soyulmalar var, farlar da dediğiniz gibi kararma yapmış. Bunlar orijinallik belirtileri. Farlar çok kararsa yan sanayi takılmış diyebilirdim ama bunlar tam olması beklenen kondisyonda. Bir şeyler olduysa en fazla kapı sacı değişimi, çamurluk düzeltme vb işlemlerdir. Onlar da arabada kalıcı etki bırakmamış. Resimlerde gözüken bütün çizgileri ve açıklıkları düzgün duruyor. Çamurluklarda olması gereken ekstra etiket, amblem vb. detaylar varsa onları Cenk hocam daha iyi bilir. Ezbere yorum yapmayayım. Bu arabada ben sadece lpg'den ötürü motor kondisyonunu düşünürüm.lpg kaynaklı supap, bobin, lpg enjektörleri vb. sistemlerin kontrol edilmesinde fayda var. Bir de eğer bu aracı satın alırsanız muhakkak motor soğutma sistemindeki kauçuk ve plastik bütün aksamları yenilemenizi şiddetle tavsiye ederim :) Fotoğraflara bakılırsa durumu bayağı iyi gözüküyor. Motor ve yürüyenini de kontrol ettirip alınabilir.

Edit: Yorumlarıma şairane demeyin şairlere ayıp olur. Posta gazetesi seviyesindeyim ben :D

Son düzenleme:
Bu siteye çoluğumuz çocuğumuz da giriyor lan admin kaldır şu reklamı ayıp kocamanmış yalnız
Ekli dosyayı görüntüle 10016
Benim açtığım sayfada işler iyice çirkinleşiyor.
upload_2017-11-16_17-50-51.png

Olm bi tek bende çıkmıyor dimi bunlar ahfksjfksjfs
Ekli dosyayı görüntüle 10018
Orhan google account'un chrome'da açıkken girdiğin bütün siteler kayıt altına alınıp ona göre reklamlar çıkıyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz :D
Ben de sportive reklamı çıkıyor yanlış anlaşılma olmasin
aha buyur işte.
Abooo totoyu kollamak lazımdır abi
Bu da League Of Legends reklamıydı :D sazan.avi

Bak şimdikilere:
upload_2017-11-16_17-57-57.png
upload_2017-11-16_17-58-26.png

Olm bu daha betermiş ajfkjsfmjsjfja
Orhan google account'un chrome'da açıkken girdiğin bütün siteler kayıt altına alınıp ona göre reklamlar çıkıyor. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz :D
Olamaz abi ya olmamalı
Efendim yanlışsam düzeltin lütfen :D en çok ziyaret edilen internet sitelerine ait reklamlar yer alıyor diye biliyorum ama öhöm öhöm :D:D
Ya dur niye ifşa ediyosun hemen .ss

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...