Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zincir pizzacıların hepsi leştir, hepsi dondurulmuş ve hazır ürün kullanır diye tartışmaya yeni bir boyut katıyorum
Pizzasını evde yapmayan veya İtalyan restoranında yemeyen köylüdür skgbfdgbfdhgbhfdıg
Vallahi yalan net yalan her turlu italyan pizzasina gittim en son zorlu daki eatly ye gittim oda rezaletti herkes bildigi emin oldugu yeri yazsin gidip bakalim yok oyle :P

Vallahi yalan net yalan her turlu italyan pizzasina gittim en son zorlu daki eatly ye gittim oda rezaletti herkes bildigi emin oldugu yeri yazsin gidip bakalim yok oyle :p

Cadde'de Metre Pizza var, orijinal İtalyan fırınında ve İtalyan pizzası yapıyor (Odun ateşinde) Favorim ***
Koşuyolunda Trattorio da Rosario var o da çok iyidir
Ristorante İl Padrino var gene Cadde'de..Son zamanlarda nasıldır bilmiyorum ama eskiden iyiydi

Son düzenleme:
Cadde'de Metre Pizza var, orijinal İtalyan fırınında ve İtalyan pizzası yapıyor (Odun ateşinde) Favorim ***
Koşuyolunda Trattorio da Rosario var o da çok iyidir
Kalan iki yerleri not ediyorum
Ristorante İl Padrino var gene Cadde'de..Son zamanlarda nasıldır bilmiyorum ama eskiden iyiydi
Metreyi biliyorum (goztepe parkinin ustu ozgurlukte oturuyorum ) yolum cok dusuyor ckm sonrasi ama efsane degil yahu hele en son ufak hadise bile yasadim eve jokerle cagirdim pisman oldum
Kalan 2 yeri not ediyorum

Metreyi biliyorum (goztepe parkinin ustu ozgurlukte oturuyorum ) yolum cok dusuyor ckm sonrasi ama efsane degil yahu hele en son ufak hadise bile yasadim eve jokerle cagirdim pisman oldum
Kalan 2 yeri not ediyorum

Pizzayı yapan usta değişti belki ondan kaynaklı. Son gittiğimde eski tadı yoktu ancak gene de beni çeken başka şeyler var. Özellikle her şeyin hazır kullanıldığı ve elektrikli fırınla yapılan pizzaların aksine bu adamlar halen odun ateşinde ve hamuru müşteri geldiğinde açılıp servis edilen pizzalar yapıyorlar. Kullandıkları un çift geyikli, herkesin kullandığı Ova 1 değil. Ürünler de her daim birinci sınıf, masraftan kaçmıyorlar..Fiyatlar da aman aman pahalı değil.Yani böyle çok az yer var . Bu sebeplerden efsane demiştim.
Tabi bunları yapıyorsun ancak usta gidince her şey berbat oluyor o da ayrı mesele

Son düzenleme:
Black Friday geliyor. Eskiden olsa Steam de oyun kovalardım fakat artık pek oyun oynamıyorum. Yerli firmalarımız bakalım nasıl indirimler yapacak?

Bak bu dediğine katılıyorum. Bunların içinden geçecek güzellikte bir sürü Pizzacı var ama ulaşılabilirlik bakımından bence yaptığım sıralama en iyileri
kader ağlarını örüyor
maksima-orhan.JPG

Mecliste dün kabul edilen önerge ile sıcak çayda ÖTV 0 iken, soğuk çaya %10 ÖTV öngörülmüş. Artik bundan sonra soda meyve suyu limonata luks tuketime giriyor arkadaslar tebrikler el birligi ile ulkenin icine ettiler

Mecliste dün kabul edilen önerge ile sıcak çayda ÖTV 0 iken, soğuk çaya %10 ÖTV öngörülmüş. Artik bundan sonra soda meyve suyu limonata luks tuketime giriyor arkadaslar tebrikler el birligi ile ulkenin icine ettiler
Duymuşlar ki insanlar suyla yaşayabiliyor, onun üstü özel tüketimdir; ihtiyaç değil lükstür demişler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...