Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Tudor'dan bir cacık olmaz. Gül gibi kadronun içine ediyor. Bir 3 defansla oyuna başlıyor, bir çift forvetle.. Bu zamana kadar kaç maçta Eren - Gomis ikilisiyle oyuna başladın ki Başakşehir gibi ligin en iyi top oynayan takımına karşı bu ikiliyle oyuna başlıyorsun ? Kendisini pek sevmesem de hazır boştayken Terim'i getirip bu işe son vermek gerek. Döve döve de olsa oynatır o bu topçuları.
Dünden beri canım inanılmaz sıkkın maç da üstüne tuz biber ekti. Terim şunu paylaşmış adamın boynuna sarılıp "dön hocam Allah rızası için dön" diyesim geliyor.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    74.5 KB · Görüntüleme: 105
Beyler
Hanımla oturup Yapay zeka hakkında sohbet ettik. Cevremizdeki bir kaç yapay zeka örneği gösterdim. Sonra geleceğimizdeki tehlikeleri anlattım.. Televizyonda youtubede olmuş olan yapay zeka felaketlerini gösterdim. Fena halde korktu.. Elon musk, steve hawkings neden karşı cıktığını felan hepsini anlattım. Bünyesi dayanamadı. Korktu gitti yatmaya. Gece kabus görmez inşallah..

Galatasaray macimi abi bu bahsettigin
Dünden beri canım inanılmaz sıkkın maç da üstüne tuz biber ekti. Terim şunu paylaşmış adamın boynuna sarılıp "dön hocam Allah rızası için dön" diyesim geliyor.
Muslera'ya bile üzülmüyorum. Bile bile yıllardır duruyor takımda, kabullenmişliği yüzünden acımıyorum. Eski isyankarlığı kalmadı. GS'da bir tek Gomis'e üzülüyorum. Yazık oluyor adamın azmine.
Bu arada Adebayor sahaya beton yetmez kalıbını koyuyor her maçta, acayip bir adam ya...

Edit: Hakikaten Tudor niye öyle yaptı ya? Arkama yaslanıp tarafsız gözle beğenerek izlediğim takımdı bu.

Aynen kaptan gs maçından bahsediyorum.

Terim bu takımı adam eder. Öyle ya da böyle eder. En azından bu Tudor gibi taktik hatalar yapıp işin içine etmez.

Abi oyunculara hiç bir şey demiyoruz. Aralarında oynamaya çalışan da var bu mal Tudor'dan etkilenip saçmalayan da var. Ama bu böyle olacak iş mi ? Eren kaç maç oynamış da başakşehir gibi önemli bir maça 11'de başlatıyorsun hem de çift forvet. Tolga, Fernando, Ndiaye 3'lü orta saha koyuyorsun, forvet arkasına da Belhanda'yı koyuyorsun. Hani kanatlar ? Başakşehir'e nasıl gol atacaksın kanatlar olmadan. Tolga ve Ndiaye zaten kanat oyuncusu değil ki. Bu rodriguez sana ne etti ki kestin bu herifi takımdan ? Vallahi billahi çıldırtıyor adamı. Güzelim kadronun içine ediyor. Topçuların oynama isteğini de mahvediyor. 3.golden sonra geçmiş kulübeye ağzında sakız bacak bacak üstüne atmış oturuyor. Bunu gören topçu maça asılır mı ?

Kanatsız 4-4-2 oynatmak. Hani 2 forveti ne ile besleyeceksin düşünmüyor herhalde.
Beni de o çıldırttı zaten. Tolga ve Ndiaye kanat değil ki orta sahanın ilerisine bir tek belhanda'yı koymuş embesil herif. Belhanda'nın sağı solu boş. Resmen kanatsız oynadık şu maçı ayıptır.

Beni de o çıldırttı zaten. Tolga ve Ndiaye kanat değil ki orta sahanın ilerisine bir tek belhanda'yı koymuş embesil herif. Belhanda'nın sağı solu boş. Resmen kanatsız oynadık şu maçı ayıptır.
Sola belhanda sağa rodriges koyup beklerin hucumcu yeteneğinden faydalansaydı iyi işler yapardı. Ya da 3-5-2 oynatıp aynı işi daha savunma güvenceye alarakta yapabilirdi ama ikisini de yapmadı adam. Hani dışarıdan herkes görüyor bunları tudor niye görmüyor. Hadi tudor görmüyor ayhan ın ne işi var orada. Bu adam iyi bir kondisyon antrenörü ama ciddi anlamda taktik uzmanı bir yardımcıya ihtiyaç var.

Sola belhanda sağa rodriges koyup beklerin hucumcu yeteneğinden faydalansaydı iyi işler yapardı. Ya da 3-5-2 oynatıp aynı işi daha savunma güvenceye alarakta yapabilirdi ama ikisini de yapmadı adam. Hani dışarıdan herkes görüyor bunları tudor niye görmüyor. Hadi tudor görmüyor ayhan ın ne işi var orada. Bu adam iyi bir kondisyon antrenörü ama ciddi anlamda taktik uzmanı bir yardımcıya ihtiyaç var.
Kaç haftadır söylüyorduk zaten bu Tudor'dan bir cacık olmaz diye. Hazır devre arası yaklaşıyorken inşaallah bu malı gönderirler de Terim gelir yerine. Ondan başkası zaten toparlayamaz. Terim'in eline iyi kadro verdiğin zaman şampiyon yapmadan bırakmaz. Drogba, melo, selçuk, burak varken 2 sene üst üste şampiyon yaptı bu takımı. Şuan da güzel kadro var, devre arasında da bazı topçular gelecek. Acilen Terim-Tudor değişikliği yapılmalı.

Kaç haftadır söylüyorduk zaten bu Tudor'dan bir cacık olmaz diye. Hazır devre arası yaklaşıyorken inşaallah bu malı gönderirler de Terim gelir yerine. Ondan başkası zaten toparlayamaz. Terim'in eline iyi kadro verdiğin zaman şampiyon yapmadan bırakmaz. Drogba, melo, selçuk, burak varken 2 sene üst üste şampiyon yaptı bu takımı. Şuan da güzel kadro var, devre arasında da bazı topçular gelecek. Acilen Terim-Tudor değişikliği yapılmalı.
Aslında lucescu da gelebilirdi buna da şükür demek lazım :)

+1. Şimdi bazı arkadaşlar Terim tüpçü için Galatasaray'ı bıraktı falan diyor ama o iş öyle değil. Terim büyük yerlerden gelen emirlerle takımdan koparıldı. Bir de bizim lig öyle 3-5-2, 4-4-2 (önemsiz demiyorum) ligi değil, çıkacaksın hem sahada hem kenarda savaşacaksın arkadaş. Gerekirse hem rakibi hem de hakemi sindireceksin başka türlü olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...