Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonra ben lpg sorun yumağı, başlı başına baş ağrıtıcı bir unsur dediğimde bu forumda beni linç etmeye kalkıyorlar :D

ve evet, şimdi yatıyorum. Yatmadan önce son son foruma bakayım dedim.

Yok lpg değil bizim arabada bi haltlar var :D çözülecek inş

İyi geceler abi buluşmaya git uyuyamazsan :D

Yeni A'nın kabini. Standart versiyonları da görmeden yorum yapmak doğru olmasa da ben tatmin oldum.

Ekli dosyalar

• 2018-mercedes-a-class-interior.jpg
    2018-mercedes-a-class-interior.jpg
    203.1 KB · Görüntüleme: 275
Bugün olmayacak iş başıma geldi. Tek şerit yolda önümde ki amca ters şeritten gelen adama yol vermek için geri vitese takınca, kendimi yolun sol tarafında ki kaldırım kısmına atayım dedim.

Çimlerin içinde aydınlatma lambaları varmış aracın altına takıldı ve betonu ile sökülüp aracın ön tekerleri yerden kesilecek kadar altıma girdi.

Vinç çağırdım askıdan altıma giren taşı alarak kurtuldum. Durum bu;

6ffdaefcc13526f53340d6a7e2213b3f.jpg
63d0a97fa19e64c5deef8c052b4be305.jpg

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eksper yakıt hortumunu değiştirmeye gerek görmemiş. Vuruk yerin düzeltmesi, 2 plastik parça (tampon bağlantı elemanlarından birinin dişi kırılmış) birde alt tarafta ki plastik koruma kırık muhtemelen iki parça da daha önceden hasarlı idi. Yaklaşık maliyet 450-600 TL civarında olacak.

black friday geldi :p yarın hepsiburada.com başta olmak üzere bi çok sitede indirimler var :)

black friday geldi [emoji14] yarın hepsiburada.com başta olmak üzere bi çok sitede indirimler var :)
Önce bindirim sonra indirim taktiği.
Amerika'da 100 dolarlık ürün 40 dolara düşüyor. Bizde 3000 liralık TV hafta başında 3900 oluyor cuma günü 3100 liraya peynir ekmek gibi satılıyor.

Önce bindirim sonra indirim taktiği.
Amerika'da 100 dolarlık ürün 40 dolara düşüyor. Bizde 3000 liralık TV hafta başında 3900 oluyor cuma günü 3100 liraya peynir ekmek gibi satılıyor.

Bizde biraz öyle oluyor doğru, sağlam indirim görenler burdan paylaşsın gençler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...