Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun süreli kullanma fırsatım olmadı. Henüz 1800 km'de
Kullandığım süre zarfında bir problem yaşamadım, genel olarak memnunum..
Açıklama çok yüzeysel oldu ama özellikle merak ettiğin bir şey varsa yanıtlayabilirim
Merakım genel kullandıkça şöyle garaja falan yazarsan abi bilinçli bir araba kullanıcısından fikir almak isterim bu araba hakkında

Dün İzmir'de ana arterler tıkanmıştı.Yeşildere-Otoban-Alsancak-Basmane.. Kısaca şöyle diyim C şeklindeyse izmir tam ortasındaki yollar tıkalıydı.Bİr yan yola geçtim bomboştu eve sonra rahat varabildim.İzmir sürücüsünde inanılmaz bir başka bir çözüm üretememe var.Avrupa mantığında adamlar

Dün İzmir'de ana arterler tıkanmıştı.Yeşildere-Otoban-Alsancak-Basmane.. Kısaca şöyle diyim C şeklindeyse izmir tam ortasındaki yollar tıkalıydı.Bİr yan yola geçtim bomboştu eve sonra rahat varabildim.İzmir sürücüsünde inanılmaz bir başka bir çözüm üretememe var.Avrupa mantığında adamlar
İzmir de yol yapımı çok yok mu? Alternatif yollar vs. Büyükşehir çalışmıyor mu?

İstanbul olsa yıkarlar o yolu 10 şerit birden olustururlar:rolleyes:

İzmir de yol yapımı çok yok mu? Alternatif yollar vs. Büyükşehir çalışmıyor mu?
Yol yok 2013 ten beri direksiyondayım yeni yol ben görmedim kullanmadım.Bİr tünel dışında. 2005 den bu yana da 5 durak metro uzatma,izban diye ilçelere giden tren yapma,sahilin anasını ...e dışında geliştirme yok varsa ben göremiyorum

Yol yok 2013 ten beri direksiyondayım yeni yol ben görmedim kullanmadım.Bİr tünel dışında. 2005 den bu yana da 5 durak metro uzatma,izban diye ilçelere giden tren yapma,sahilin anasını ...e dışında geliştirme yok varsa ben göremiyorum
O zaman eleştiriler doğruymuş. Teyzemde İzmir de yaşıyor. Hiçbir yatırım vs. yapmıyorlar diyordu.

İzmir trafiğinde kadın sürücülerle kavga etmek için doğmuşum hayattaki nişimi buldum ben.Bu hafta içi yaşadıklarımı yazıyorum şimdi. Bir tiguan sürücüsü ters yönden geliyor.Uzun yaptım elimle geri git dedim.Saçma bir geri çıkış yapıp camı açtı, yanaştım.Köpeğe mi işaret yapıyorsun o hareket ne demek dedi.Ben de nasıl haber vereyim dumanla mı haber vereyim dedim bön bön baktı.2. olay ise tek gidiş tek geliş olan yolda arkasında gittiğim kadın sürücü sağa sinyal verdi ver tam dönüşte durdu.Bekledim sağa sola bakıyordu.Kornaya bastım.Sağa döndü camını açtı ne var korna çalıyorsun dedi bana.Burası durulacak yer değil dedim ben de.O da belki arabam bozuldu sananeeeğ istediğim yerde dururum dedi.Ben de trafikte trip yeme kafasıyla kadına bakarken kahkaha attım.Yalnız bildiğin salya sümüklü kahkaha:D (sonra kadının arabası c4 olunca belki haklıydı ya dedim:S)

Son düzenleme:
kaynak aktarımına bakmak lazım, bildiğim kadarı ile istanbul ve ankaranın metro yatırımı artık ulaştırma bakanlığı bütçesinden yapılıyor
Doğrudur.Yapılmıyor edilgen bir kavram zaten.Kim yapıyorda değil derdim ve üzüntüm.Yapılmamasında.İzmir her gün büyüyor ama yollar altyapı hep geride geliyor.Çirkinleşiyor

demeyin öyle :oops:
Beyler, aracın içindeki cam suyunun üstüne antifirizli suyu eklesem sıkıntı olur mu?
normalde hiçbir şey olmaz
İzmir şoförleri bu konuda benim gördüğüm 15 yılda bir arpa boyu yol gidemedi. Ama öğrenecekler. Orada da nüfus arttı, mecbur alışacaklar :)
Eyvallah müdürüm teşekkür ederim ama @bt hocamın yazdıklarını kendi yazdıklarımdan daha iyi anlıyorum, en azından karşı tarafa aktarabilmek açısından onun yazdıkları daha çok içime siniyor diyebilirim :D
Saygılar =)

Beyler, aracın içindeki cam suyunun üstüne antifirizli suyu eklesem sıkıntı olur mu?
Kışın havalar 4 derecenin altına indiğinde, gece özellikle don olduğunda sadece antifirizli cam suyunu kullanmak daha iyi oluyor. Geçen kış su karıştırdığım için antifirizli de olsa donmuştu cam suyum. Ama tabii su miktarını abartmış olabilirim :D İçine karıştırdığın su miktarı ölçüsünde antifirizli cam suyunun donma eşiği düşüş gösteriyor. Havaların don yapacağı zaman büyüğünden antifirizli cam suyunu alıyorum ( benzinliklerde var ) ve sadece bundan dolduruyorum. Bu zamanlar haricinde su haznesinin yarısını içme suyuyla yarısını antifirizli suyla dolduruyorum. Musluk suyu kullanmıyorum çünkü tesisatta kireçlenme yapıyor.

Son düzenleme:
Şunu anladım burada saatlerce muhabbet ettiğimiz insanların alayı tertemiz odun. Odunuz. Odunum. Bırakın olm su arabaları azcık. Hepimizin bi derdi var. Ben şiir arıyorum. Yasin ladyboy arıyor. Berker abi........ Hakan desen memur oldu her şey iptal onda off of
niye nokta nokta koyuyon olm zan altında kalıyorum. Berker abin de salt mutluluk ve sağlık arıyor de geç. Bir de benzin parası...
Hayır o değil de, ne olmamızı bekliyordun? Oto sanayide edebiyat kulübü oluyor mu? Veya herhangi bir konservatuar filan var mı? Yazdığımız şiiri beğenmedi diye adamın demediği kalmadı be.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...