Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de adam nasıl bu kadar km yapabildi? Ticari taksi falan mıydı diyeceğim ama renk beyaz aracın. Aklıma takıldı.
Ben 5-6 ay önce sanırım 2015 model 1.5 tdci Fiesta görmüştüm 190binde :) Arkadaş durmadan kullanıyordu :D Başka bir arkadaşın "yeni aldık ya" dediği 2017 model Linea da 45.000 olmuştu. Gayet olası bir km
Edit: Ama 40k fiyat o km'ye fazla.

Son düzenleme:
CD3FC5C7-3411-41DC-B271-7473009732CD.jpeg

Bayern gelmeyeydi eyiydi, başarılar Bjk
aynen geçen psg maçında ne oynadı adamlar, bunların oynadığı futbolsa bizimki nedir dedim
oyyyyy eşleşmelere bak
Valla en korktuğum rakip Shakhtar'dı. İki maçın birinde 4-5 yaparlardı bizi saçma şekilde, ikincisi de beraberlik veya 1farklı galibiyet olur, iyice dert kapardık. Sonraki perişanlığımız PSG veya Man.City olurdu. Orantısız güç farkıyla çaresizlik yaşatırlardı. Barcelona'ya ve ManU'ya da banko eleniriz diyordum. Geriye kalan bütün takımlar için En az %30 şans görüyordum. Buna Bayern de dahil. Hatta başlarına Jupp Heynckes gelmemiş olsa tur %50-%50 ortada derdim. Adamlar şimdi çıkışta...
En azından ezilmeyiz ¯\_(ツ)_/¯

Hayırlı günler herkese :rolleyes:
Benim tahminim focus rs ele oturması zor bi arabadır çünkü elektronik sistemle anlaşabilmek için çok vakit geçirmek lazım. Hangi durumlarda hangi tekere nasıl güç veriyor falan bilmeyince patlama ihtimali daha da artar gibi geliyor. Bi de hızı hissettirmeyip fazla güven de veriyorsa ortalama bi sürücünün elinde pimi çekili el bombası gibi olur. Bu videodaki sürücüde hem bilek var hem de arabaya alışmış bence, helal olsun :D

Arsenal Tottenham Liverpool Napoli Lyon Monaco Porto .. takım buralara bi günde gelmedi..hiçbiri de diş geçiremedi. gelene 3 gidene 5 atan napoli o sapık hucum hattıyla 30 metreden kurtardı 1 puanı. biz de boş takim değiliz şimdi.. keyfini sürün derim beyler. Bunlara kök söktüren leipzigi iki maçta da yendik. Bayern Şubata kadar üstüne koymazsa futbolunun çekişmeli geçecek.Şimdiden keyiflendim ha

Almanya’da abi ilk maç bizim için iyi oldu bu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aynen öyle ilk maçı 90 dakika tam konsantre oynayan porto 2-0 mı 2-1 mi yenmişti bayerni dragao da.Sonra rövanşta almanyada ilk 40 dakika 5-0 dı:D Orda ezilmeyip dönüp.Burda onları dumur etme durumu dışında turlama şansımız yok

Benim tahminim focus rs ele oturması zor bi arabadır çünkü elektronik sistemle anlaşabilmek için çok vakit geçirmek lazım. Hangi durumlarda hangi tekere nasıl güç veriyor falan bilmeyince patlama ihtimali daha da artar gibi geliyor. Bi de hızı hissettirmeyip fazla güven de veriyorsa ortalama bi sürücünün elinde pimi çekili el bombası gibi olur. Bu videodaki sürücüde hem bilek var hem de arabaya alışmış bence, helal olsun :D
Biraz maço bir otomobil olduğu söyleniyordu zaten. Şu hareketleri yapmak kolay iş değil. Dediğin gibi bu elemanın bileği var ama otomobili de yalayıp yutmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...