Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maxresdefault.jpg

Handmade interior a gel. Kırmızı sana çok yakışıyor yaa.Direksiyonun ayrıntıları offf.İlerde zengin olursam sağ koltuğa @Cenk abi direksiyona @bt abiyi bıraksam.Üstüne profeşinıl bir çekim ekibi ımmah.Bir de alta ingilizce alt yazı direk 2M izlenme
hiç beğenmedim, japon zevksizliği diye bir şey var sanırım

hiç beğenmedim, japon zevksizliği diye bir şey var sanırım
Kültürel olarak çoğumuza göre çirkin gelebiliyor.Kabul etmek gerek Avrupayi bir zevkimiz var.Çoğumuz Akdeniz tipi bir algıya sahibiz.Gittiğim çoğu ülkede ya fransız ya italyana benzettiler.Bir kaçıyla neden böyle düşündüklerini sorduğumda giyimin öyle dediler. Japon-Abd gibi Pasifik ülkelerinin tarzı bize ters gelebiliyor yani :) Ben çoğu interiorunu sevmesem de buna bayağı bayıldım

Bugün akşam müthiş bir test yapacağım. Xiaomi Mi5 S telefonumu , arabadan çakmak şarjı ile test edecem . Bakalım eve gidene kadar, 3 silindir şarj dinamosundan yüzde kaç şarj ededcek telrfon :)

Valla katılıyorum. Milletin o kadar salladığı Egea, resmen tasarımda öncü oldu :D
Abi seni yakalamışken sorayım. Bir tanıdık aveo hb alacakmış 70 bin km de temiz bir arabaymış kazası vs yok heralde. 39 bin tl miş. Tr den çekilme mevzusundan ötürü parça konusunda kafası karışıkmış biraz. Sence alınır mı?

Abi seni yakalamışken sorayım. Bir tanıdık aveo hb alacakmış 70 bin km de temiz bir arabaymış kazası vs yok heralde. 39 bin tl miş. Tr den çekilme mevzusundan ötürü parça konusunda kafası karışıkmış biraz. Sence alınır mı?
Son kasalardan bahsettiğini varsayıyorum. Eski Daewoo kasaları zaten eliyoruz. :)
Valla ben hala alınabilir görüyorum. Hatta o civarlarda param olsa düşünebilirdim bile. Bakımlardaki sarf malzemeleri konusunda komple Corsa D diyebilirsiniz. Güvenlik konusunda Corsa'nın ilerisinde, ama sürüş ve yol tutuş konusunda da hafif gerisinde. HB, sedana göre bariz daha iyi yol tutuyor. Bir de LTZ donanımsa ses sistemi dışında 10 numara araç olur.

Piyasadan çekilen markanın malum 10 yıl parça tedarik garantisi mevzusu vardır. Renault bile, Toros için 10 yıl boyunca parça üretmeye devam etti öyle söyleyeyim :D. Chevrolet çekileli bayağı oldu ama en az 5 sene daha parçası zorunlu olarak tedarik edilecektir. Hatta sonrasında da farı bilmemnesi illaki ABD'den bile olsa getirtilir. Orada Chevrolet Sonic olarak 2017'de ancak makyajlandı. Dünyada hala parçası var, Türkiye'ye de bir şekilde getirtilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...