Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi ya dunkelblau ya da technoviolet olan BMW koyu laciverti ya da morciverti düşünüyorum. Son ihtimal siyah. En güçlü ihtimal çok koyu lacivert. Ne düşünüyorsun
Arabayi gunese koydugun zaman en cok cizik gosteren boya siyah renk boyadir. Arabayi bezle silmekten gelen hare cizikleri toz kir vs en cok siyah renk boyada belli olur.
Ozellikle yanar donerli bir renk istiyorsanda cok cok kaliteli bir boyaci olmasi lazim. Aksi takdirde renk gecislerini boyada gorursun seni tatmin etmez sonuc. Yada gercekten isini iyi yapan biri ise bundan 2 sene sonra bir yeri vurursun boyatmak istersin renk siritabilir bu sefer.
Son olarak sedefli boya hayatta attirmazdim.
Beyaz dunyanin en kolay rengi ama bence en kotu durani. Muhtemelen ilgilenmesi daha basit gri tonlarindan birine yonelirdim (acik gri koyu fume renk skala arasi )

Abi ya dunkelblau ya da technoviolet olan BMW koyu laciverti ya da morciverti düşünüyorum. Son ihtimal siyah. En güçlü ihtimal çok koyu lacivert. Ne düşünüyorsun
Son zamanlardaki en begendigim renk ise nardo grey.
images

Arabayi gunese koydugun zaman en cok cizik gosteren boya siyah renk boyadir. Arabayi bezle silmekten gelen hare cizikleri toz kir vs en cok siyah renk boyada belli olur.
Ozellikle yanar donerli bir renk istiyorsanda cok cok kaliteli bir boyaci olmasi lazim. Aksi takdirde renk gecislerini boyada gorursun seni tatmin etmez sonuc. Yada gercekten isini iyi yapan biri ise bundan 2 sene sonra bir yeri vurursun boyatmak istersin renk siritabilir bu sefer.
Son olarak sedefli boya hayatta attirmazdim.
Beyaz dunyanin en kolay rengi ama bence en kotu durani. Muhtemelen ilgilenmesi daha basit gri tonlarindan birine yonelirdim (acik gri koyu fume renk skala arasi )
Taunusa yakışmıyor abi o renkler. Nardo falan yakışmaz yani. Büyük ihtimal dünyanın en koyu lacivertini yaparız ruhsatta siyah yazsa siritmayacak kadar lacivert düşün :D

Bildiğim kadarıyla otomobilin sahibi aracını hem kendisi pazarlıyor hem de satışı çabuk olur, daha kolay satılır belki diye galerilerden biriyle anlaşıp satıştan komisyon usulüyle yine kendi aracını pazarlattırabiliyor. Bu tarz ilanlar vardı. Hatta forumda da 1 kişi yanlışım yoksa Bmw 1'ini bu şekilde satıyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...