Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Motor1 Fiesta incelemesinde B&O ses sisteminin bagajdan çalması, eskisine göre daha az keskin olması gibi pek çok yanlış bilgiyi hoş gördüm ama 9:45'te Ibiza'yı daha dengeli buldum dedi ve kanaldan aboneliğimi geri çektim. Ben Eren'in Seat testlerinden beri bu kadar yalan yanlış bilgi içeren test görmemiştim :D Testi yapan arkadaşı tanıyan varsa ve bu fikirlerimi iletirse de çok sevinirim.
Araba tester ının altında blue gt var çok şey yapmamak lazım

Valla knk ben kendim için alacak olsam bu paralara çok farklı fenteziler kovalarım da kuzenim bakıyor. Dizel otomatik çok dolu fiyatları uygun geldi.
Bu Lancia Delta'ları nasıl bilirsiniz alınır binilir mi?
Süslü Bravo gibi sanki

Eğer uzun süre kullanmaksa amaç hiç düşünmeden alın
Bu arada arka koltuk diz mesafesi nerdeyse superb kadar diyebilirim, rahat rahat bacak bacak üstüne atabilirsin

Son düzenleme:
ve gelmıyorsun :/
Kaptanım daha önce bayramdaki buluşmaya Duzboru ile gelmeye niyetlendik ama uymadı maalesef .

şimdi ise çok yogunum hafta sonu akademi lisem var, 4haftadır izinliyim cumartesileri başka bir eğitime katılıyorum kariyer ile alakalı .

Bu süreçte 3 farkli dalda kendi capimda yarışmalara katıldım , yarismalara hazırlanıyor , sonuç belliyorum .

Çok yogun geçiyor hayatim , tabi sizin gibi meslek hayatına atilmis hem aile hem iş hem sosyal hayati beraber yuruten abilerim kadar olmasada :)

Bakalım uyarsa gelmeye çalışırım ama büyük ihtimal olumsuz :( :(

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaptanım daha önce bayramdaki buluşmaya Duzboru ile gelmeye niyetlendik ama uymadı maalesef .

şimdi ise çok yogunum hafta sonu akademi lisem var, 4haftadır izinliyim cumartesileri başka bir eğitime katılıyorum kariyer ile alakalı .

Bu süreçte 3 farkli dalda kendi capimda yarışmalara katıldım , yarismalara hazırlanıyor , sonuç belliyorum .

Çok yogun geçiyor hayatim , tabi sizin gibi meslek hayatına atilmis hem aile hem iş hem sosyal hayati beraber yuruten abilerim kadar olmasada :)

Bakalım uyarsa gelmeye çalışırım ama büyük ihtimal olumsuz :( :(

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yahu senın canın sagolsun ben anladım durumlar karısık olunca yapacak bırsey yok kısmet artık rahatlarsa hersey konusuruz :)

Eğer uzun süre kullanmaksa amaç hiç düşünmeden alın
Bu arada arka koltuk diz mesafesi nerdeyse superb kadar diyebilirim, rahat rahat bacak bacak üstüne atabilirsin
Fiat servisinden birine sorduk abi aynen dediklerini söyledi niyetli baya kuzenim bakalım. Şekline ısınmasamda doluluğu ve fiyatına kanım kaynamadı değil :D
Benim bildiğim Bravo ve Delta aynı Gui farklı yürüyene sahip ama bilemiyorum FCA'nin eski nesil hatch leri hakkında pek bilgim yok.
Yürüyen aksamı Bravo diye söyledi çalışan :)
Kaldı ki Giu'nun yürüyeni pek başarılı değil bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...