Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sol arka kapıda düşüklük var. Sağ arka kapı da sanki çok düşmüş de kötü bir kaporta işçiliğiyle düzeltilmeye çalışılmış gibi. Bu yaşta bu km'deki arabalarda bu tarz şeyler normal. Bu iyi senaryo. Kötü senaryo da fena taklalara gelmiş olması :) Sağolsunlar fotoğrafları da öyle bir ince yamuklukla çekmişler ki; çengel çengel yürüyen, takladan sonra zor doğrultulmuş kartallar toroslar gibi gözüküyor :D
Valla araba ne kadar temiz olursa olsun kordon önemli benim için :D

Fiyatlara bak ya. 7 inç ekran var diye seviniyoruz neredeyse 100k vermişsiniz :(
yok ekran degıl sadece. androıd auto lastık basınc bluetooth vs var bunlar pedere baya baya yeterlı seyler.onde led bıle var.

fıyatlar konusunda ayrı ısyandayım onu hıc acma egea fıyatlarına bak cınnetlık tam

Bence çok güzel olmuş... Bu tarz cross station modelleri genel olarak çok seviyorum.
Bu tarzı bende seviyorum ama cayennein ve panamaranın hybtit versiyonları zaten var, mission e konseptini de yapıyorlar diye biliyorum. Odaklarının spor otomobillerden uzaklaşması hoşuma gitmiyor

Bu tarzı bende seviyorum ama cayennein ve panamaranın hybtit versiyonları zaten var, mission e konseptini de yapıyorlar diye biliyorum. Odaklarının spor otomobillerden uzaklaşması hoşuma gitmiyor
Mission E söylemlerine göre sportif Porsche DNA'sına sahip en güçlü modellerinden biri olacakmış. Eğer 911 GT2 RS gibi şaheserler istiyorsak bu tarz arabaları bu adamlar üretmek zorundalar aksi takdirde yaşayamazlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...