Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
ben bir daha binmem gençler go-karta yav gelin parka çıkak arabayla direkt, sığmıyom go-karta ben elim dizimle direksiyon arasına sıkışp kaza yaptım ya varmı ötesi koltuğun yan destekleri böğrüme girdi, hakan yavaş çiğerimi söktün diye inledi kulaklarımda hala sırtım ağrıyor :D @Sailor @Porsche @motorsinann
Pahali pist yav bide arabanin balatalarindan lastiklerine kadar cogu etmen 0 halde olacak cikinca burada 20 lira temiz

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
ben bir daha binmem gençler go-karta yav gelin parka çıkak arabayla direkt, sığmıyom go-karta ben elim dizimle direksiyon arasına sıkışp kaza yaptım ya varmı ötesi koltuğun yan destekleri böğrüme girdi, hakan yavaş çiğerimi söktün diye inledi kulaklarımda hala sırtım ağrıyor :D @Sailor @Porsche @motorsinann
Ayrica gelmezsen erol abi kuser.
Bu cigerimi soktun muhabbeti nereden geliyor kac seferdir okuyorum

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Plzrb6.jpg
gurur tablomu soyle birakayim gencler @Cussler @emreozukan @motorsinann @Porsche abi senlede gidecez tabiki @saracer
Kaptanım sana yol verdim ben az rekabet olsun diye önde gitmekten canım sıkılmıştı yani sende :D:D:D:p

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Tuzla daki piste bakarız abim olmaz mı orada arabalar hem güçlü hem baya büyüktü

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Sinan abinin 40 yaptığı pistte en iyi 43.9 yaptım yaw benden gazcı olmaz

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,067
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ne güzel yahu uyuya kalınca dörtlüleri yakıp emniyet şeridine çekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım