Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Hayırlı uğurlu olsun:D
images (1).jpg

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Günaydın..
Üyelerin vaktini geyik formu içeisinde harcaması yerine, burda gecen bir çok konun kendi başlığı altında tartışılması gerektiğine inanıyorum. Araba soran, teknik tavsiye isteyen, model araştıran, bilgisayar arayan vs vs vs ... Malesef forumunun geri kalan kısmı yürümez oldu.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@İstanbulluu katılıyorum. Ancak başlıklarda konuşulan konularla alakasız soruların geyik başlığına alıntılanması gerekiyor ki konu içeriği sapıtmasın. Adam bilgisayar ile ilgili konu açmış, altına at eşek sorusu gibi soru sormanın anlamı yok

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
arkadaşım aracına park halindeyken ehliyetsiz ve alkollü bir sürücü çarptı ve arabada nerdeyse 10 bin tl masraf açtı ve dün elimize tutanak ulaştı %75 bizim oğlan suçlu çıkmış yanlış park etti diye. Lan karşı taraf hem ehliyetsiz hem alkollü adamların sucu %25 nalet olsun böyle sisteme adalete sigortacılık sisteme

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
arkadaşım aracına park halindeyken ehliyetsiz ve alkollü bir sürücü çarptı ve arabada nerdeyse 10 bin tl masraf açtı ve dün elimize tutanak ulaştı %75 bizim oğlan suçlu çıkmış yanlış park etti diye. Lan karşı taraf hem ehliyetsiz hem alkollü adamların sucu %25 nalet olsun böyle sisteme adalete sigortacılık sisteme
Mahkemeye kadar yolu var.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Nasıl 75 siz suçlusunuz? Sadece ehliyetsiz olması bile %100 onu suçlu yapmazmı?

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Hanıma söz verdik, şubatta otomatik arabaya gecicem diye .
Ama bakıyorum iki araba arasında 3037 tl yakıt tüketim farkı var :(
Bu tüketim adamı kanser eder :(

9DP73O.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım