Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
İstanbul trafiğinde kalmak zaten -15 yıl.Böyle kullanırsan arabanı tüm parasını leon tdi dsg ye yatıran çaycıdan ne farkın kalır.O da istediği gibi süremiyor sen de

Douglas, bir noktayı kaçırıyorsun ama. Ben arabayı dikkatli kullanıyorum demedimki, istanbul trafiğinden kaçınmak için her şeyi yapıyorum dedim. Hypermiling benim arabada fazla işe yaramıyorki. Ben sadece frene basmadan araba kullanmaya çalışıyorum tek yaptığım bu. Esas sorun burda trafik. Trafik beni öldürüyor. İçeri dolan egzosun haddi hesabı yok. Birde leş gibi kokuyor.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Douglas, bir noktayı kaçırıyorsun ama. Ben arabayı dikkatli kullanıyorum demedimki, istanbul trafiğinden kaçınmak için her şeyi yapıyorum dedim. Hypermiling benim arabada fazla işe yaramıyorki. Ben sadece frene basmadan araba kullanmaya çalışıyorum tek yaptığım bu. Esas sorun burda trafik. Trafik beni öldürüyor. İçeri dolan egzosun haddi hesabı yok. Birde leş gibi kokuyor.
Hypermiling yapmıyorsun demek iyi mizah abi.Sadece fren az kullanıyorsun. Bu faiz almıyorum katma değer alıyorum demek gibi falan

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Ya abi adam ehliyetsiz ve alkollü. Yüzde 1 bile suçunuz olmaması gerekiyor. Ehliyeti olmayan birine carpsan bile ehliyeti olmayan adam suçlu diye biliyorum
herkes hatası oranında değerlendiriliyor, ehliyetsiz araç kullanmaktan ceza kesiliyor, tabi ölümsüz kazalarda

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Hanıma söz verdik, şubatta otomatik arabaya gecicem diye .
Ama bakıyorum iki araba arasında 3037 tl yakıt tüketim farkı var :(
Bu tüketim adamı kanser eder :(

9DP73O.png
abi şuan ki aytenine kadara satmayı düşünüyorsun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım