Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Bu tempra'yı ilk gördüğümde 8 yaşında falandım galiba. Arkasında rüzgarlık falanda vardı. Sokaktaki arkadaşlarım ile camına yapışıp kac yapıyo acaba bakmak istedik malum bagajda rüzgarlık falan var :D kafamızı cama dayayıp kadran göremediğimizde nasıl şok olduğumuzu dün gibi hatırlarım. Sonradan sahibi göstermişti göstergeleri ağzımız açık izlemiştik :D ne günlerdi be

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
image.jpeg
Tempra nin kadranları passat in active info displayine bile taş çıkartır be.
Arıza uyarıları bile var bence oda bi çok arabaya taş çıkarır :)

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Valla Giulia iyi olmuş adamlar bas bas bağırdı iyide yatırım yaptılar.Bakalım normal versiyonlarda kalitesi,konfor,sürüş falan nasıl olacak.Ancak ekranda sürüş modu seçerken sadece arabanın gözükmesi siyah fon da o harbi çok hoşuma gitti.Umarım normal versiyonlar da öyle olur.Yolu açık olsun.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Valla Giulia iyi olmuş adamlar bas bas bağırdı iyide yatırım yaptılar.Bakalım normal versiyonlarda kalitesi,konfor,sürüş falan nasıl olacak.Ancak ekranda sürüş modu seçerken sadece arabanın gözükmesi siyah fon da o harbi çok hoşuma gitti.Umarım normal versiyonlar da öyle olur.Yolu açık olsun.
Guilia baya tutacak bu sefer bence. Adamlar baya iyi yapmış. Ülkemize 1.4 motoru gelirse peynir ekmek gibi satar. Hatta bizde düşünürüz.

enes525i

Asfalt Kurutucu
25 Eyl 2016
33
29
595
Hayırlı akşamlar. Bugün 525i E60 aracımla sakin sakin gezinirken yanımdan uçarak bir CLS geçti. Kovalamak istedim de 3.5 Dizel'e yetişemem diye korktum. Yetişemezdim di' mi arkadaşlar :( Aşık olduğum bir araba CLS350.

duhan13

Profesör
10 Eyl 2016
190
271
1,335
27
adana
Hayırlı akşamlar. Bugün 525i E60 aracımla sakin sakin gezinirken yanımdan uçarak bir CLS geçti. Kovalamak istedim de 3.5 Dizel'e yetişemem diye korktum. Yetişemezdim di' mi arkadaşlar :( Aşık olduğum bir araba CLS350.
Ben dobloyla bmw lere kafa tutuyom en sonunda geciyolar orasi ayrida onlarin benimle dalasmasi komik o ayri tabi :D bi gun x5i kovaladim iler isiklarda adam asildi fren zimba gibi durdu ben bi asildim bi cayirti koptu yan yan durdum isiklarda :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım