Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Bu arada mondeo'ların style donanımında arka park sensör ü yokmuş ford'un sitesinde öyle yazıyor.Lan ne güzel etli lastiklerle pofuduk pofuduk gider yolda.Çok güzel araba da para yok işte.Hayırlısı...

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Mondeo guzel be tasarim olarak:Dnot:eski fordcuyum 1972 ford 17m stationwagon

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
İzmir - Aydın otoyolundan sevgiler bu sefer ekonomik sürüş :D
image.png

enes525i

Asfalt Kurutucu
25 Eyl 2016
33
29
595
Herkese hayırlı akşamlar. Yorgun ve uykusuz geçen sınav senemde (YGS-LYS) Hacettepe Otomotiv veya Münih-Dresden-Dortmund-Berlin Teknik'lerden birinde makine vb. okumak için çabalıyorum. Ve tek eğlencem bu forum abilerim arkadaşlarım bea. Okusan bir dert okumasan iki dert. Yok mu kolay yolu? Galerici olmayı hayal etmişimdir hep :D

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Herkese hayırlı akşamlar. Yorgun ve uykusuz geçen sınav senemde (YGS-LYS) Hacettepe Otomotiv veya Münih-Dresden-Dortmund-Berlin Teknik'lerden birinde makine vb. okumak için çabalıyorum. Ve tek eğlencem bu forum abilerim arkadaşlarım bea. Okusan bir dert okumasan iki dert. Yok mu kolay yolu? Galerici olmayı hayal etmişimdir hep :D
Hahahaha galerici olmak çoğu otomobil severın aklından geçiyordur herhalde. Bide bazı iş adamlarının arabalarını görünce özel şoför mü olsamlan diyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım