Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
IMG_0544.JPG İyi akşamlar millet :)

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Yardımcı olabilirim arkadaşlar bı sıkıntınız olursa çekinmeyin sorun
Hocam ben bisiklet sürerken biraz gideyim, çok afedersiniz ciğerim götümden çıkıyor böyle, nefesim kesiliyor ter boşanıyorum. 1.76 boy 87 kilo var sebep bu mu yoksa birşeyleri yanlış mı yapıyorum ? :)
Koşarken falan da öyle, hızlı yürüyen biriyim ama iki adım koşayım mort.

Son düzenleme:

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
25
Hocam ben bisiklet sürerken biraz gideyim, çok afedersiniz ciğerim götümden çıkıyor böyle, nefesim kesiliyor ter boşanıyorum. 1.76 boy 87 kilo var sebep bu mu yoksa birşeyleri yanlış mı yapıyorum ? :)
Koşarken falan da öyle, hızlı yürüyen biriyim ama iki adım koşayım mort.
Kilon fazla. Kondisyonun düşüktür. Ve selenin konumunu doğru ayarladınız mı? Vites sistemleri yağı temizliği ne durumda boyunuza uygun kadro ölçüsünde mi bisiklet kullanıyorsunuz? Etken çok bu konuda bilgi verirseniz daha fazla yardımcı olabilirim. Beslenme çok önemli Spor için diyet listeside yazabilrim.

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
25
Sende yaparsın @duhan13 gibi bir doblo:D Şaka bir yana insan arabanın satılmasına üzülüyor aileden biri gidiyormuş gibi oluyor.
Ya böyle konforluydu araç içine ne zaman otursam uykum gelirdi kendimi güvende hissederdim yanı böyle bi başkaydı makine. Benim tigradan inip binince debriyaj felan kaçırıyordum tigra sert araç vectra yumuşacık :D Ne bilim ya aha Göktuğlar geçiyor diyorlardı yani şimdi dobloyla yok hacı yok ..

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Kilon fazla. Kondisyonun düşüktür. Ve selenin konumunu doğru ayarladınız mı? Vites sistemleri yağı temizliği ne durumda boyunuza uygun kadro ölçüsünde mi bisiklet kullanıyorsunuz? Etken çok bu konuda bilgi verirseniz daha fazla yardımcı olabilirim. Beslenme çok önemli Spor için diyet listeside yazabilrim.
Hocam şöyle anlatayım hani mahalle arası takılan bebe bisikleti olur ya, tam ondan benim bisiklet işte. 200 liraya almıştım bakım yapamadım, zaten kronik sorunu da çok fazla pedalım yalama oldu kaç kere, yaptırıyorum düzelmiyor. Sele taş gibi böyle kaba eti morartan cinsten. Önceden çok aşağıda kullanırdım seleyi pısık gözüksün makinam diye, çakal zamanlarım tabi. :D Şimdi internetten bakıp bacağıma göre ayarladım. Diyet için teşekkür ederim ama üniversite sınavına hazırlanıyorum zor olur bence. Yazın spor salonuna yazılmayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ?

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
25
Hocam şöyle anlatayım hani mahalle arası takılan bebe bisikleti olur ya, tam ondan benim bisiklet işte. 200 liraya almıştım bakım yapamadım, zaten kronik sorunu da çok fazla pedalım yalama oldu kaç kere, yaptırıyorum düzelmiyor. Sele taş gibi böyle kaba eti morartan cinsten. Önceden çok aşağıda kullanırdım seleyi pısık gözüksün makinam diye, çakal zamanlarım tabi. :D Şimdi internetten bakıp bacağıma göre ayarladım. Diyet için teşekkür ederim ama üniversite sınavına hazırlanıyorum zor olur bence. Yazın spor salonuna yazılmayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz ?
Kesinlikle tavsiye ediyorum. Crossfit eğitimi veren salon bulursanız daha iyi olur daha kısa sürede yağ yakarsanız. İyice araştırın günümüzde spor hocasıyım diye geçinen çok çakal var.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Kesinlikle tavsiye ediyorum. Crossfit eğitimi veren salon bulursanız daha iyi olur daha kısa sürede yağ yakarsanız. İyice araştırın günümüzde spor hocasıyım diye geçinen çok çakal var.
Seçme şansım yok, ilçede bir tane var umarım memnun kalırım. Biraz çakal mekanı ama bakıcaz. Yazdım kafaya ehliyeti fit bir vücutla alacağım. :D

Goktug

Profesör
Destekçi
9 Eyl 2016
512
562
1,770
25
Ankara hukuk var kafamda ama bu azimsizlikle imkansız gibi birşey şuan için. Akdeniz hukuk daha gerçekçi duruyor şuanki seviyeme göre ama bu gidişle kapanışı Iğdır' da yaparım gibi geliyor. :(
Akdeniz dersen orada yardımcı olurum eleman çok gerçi Ülkenin çoğu yerinde çevrem varda Antalya bi başka Bende bursa uludağ inşaat düşünüyorum . And reis de inşaat mühendisi diye duydum yaparız bişiler artık :D @and . Tm zekamda çok iyi denemelerde tarihi sürekli fullerim. turkce 30 35 net arası değişiyor . Pes etme dostum daha yeni başladık hiçbirşey imkansız değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım