Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
1.7 dtilar için daha çok duman atması için dumanlı yazılımı var diye biliyorum :D:D

Duman için yazılım yok , yakıt hava oranı bozulduğu için zengin karışımdan ötürü duman atıyor yazılımı kısarsanız yani mazotu kısarsanız duman azalır standart hale getirirseniz duman atmaz , şehir içinde akışmetreyi söküyorum araba standart hale geliyo ve duman atmıyo , gazlamak istiyosam akış metreyi geri takıyorum aslında oraya bi swicth bağlayıp arabanın içine çekmeyi düşünüyorum DTİ+ falan yazarım düğmenin üstünede hahaha açarım gazlarım kapatırım araba yavaşlar

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,599
18,379
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Duman için yazılım yok , yakıt hava oranı bozulduğu için zengin karışımdan ötürü duman atıyor yazılımı kısarsanız yani mazotu kısarsanız duman azalır standart hale getirirseniz duman atmaz , şehir içinde akışmetreyi söküyorum araba standart hale geliyo ve duman atmıyo , gazlamak istiyosam akış metreyi geri takıyorum aslında oraya bi swicth bağlayıp arabanın içine çekmeyi düşünüyorum DTİ+ falan yazarım düğmenin üstünede hahaha açarım gazlarım kapatırım araba yavaşlar
Geçen otobanda roll vardı 1.7 corsa vs a6
1.7 bi duman atıyodu of of.Ama a6 ya bastı tokatı:)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Dün 4s le giderken Bize de bir mk3 gti kafa tuttu makina fena gidiyor du. Biz yavaşlaldık lc yapmak için o gitti

duhan13

Profesör
10 Eyl 2016
190
271
1,335
27
adana
Bizde kendi capimizda 1.6 dobloyu hizlandirma cabasindayiz :) tecrubeli arkadaslar öneride bulunursa sevinirim. Suanlik sadece hafif dumanli megachip yazilim var. 140 hp civari oldu. Pedalchip,egr dpf iptali,performans hava filtresi sirada beklenenler ve en kisa zamanda c sinifi kamyon lastiklerinden kurtulmak :D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,599
18,379
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Bizde kendi capimizda 1.6 dobloyu hizlandirma cabasindayiz :) tecrubeli arkadaslar öneride bulunursa sevinirim. Suanlik sadece hafif dumanli megachip yazilim var. 140 hp civari oldu. Pedalchip,egr dpf iptali,performans hava filtresi sirada beklenenler ve en kisa zamanda c sinifi kamyon lastiklerinden kurtulmak :D
Ne yaptın ne ettin bekliyorum takipteyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım