Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biraz önce ses sistemine bluetooth ile bağlanıp azer bülbül açtım evdekilerin kafasını şişireyimde dışarı çıksınlar gezsinler dolaşsınlar diye
Akrabalardan birisi geldi dedi ki
İki davul zurna havası aç da keyfimiz yerine gelsin
Yav bi gibtir git işte yaa
Bu kadar da olmaz ki ama

Gününüz aydın olsun gençler. Zenfonuma nazar değdi. Şarj almıyor, biraz araştırdım benzer sorunu yaşayan zenfone 2 kullanıcıları da var. Küfür kıyamet gidiyorum servisle görüştüm garantiye göndereceğim. Kaldım yine lamiaya.... ( Lumia625)

Efkaaarlııııyııım başııım duumaaaaannn.......
Aman hocam yetkili servis diye Teleservice'i gösteriyorlarsa gönderme. Sağlam şekilde geri alamazsın. 2 mağdur var çevremde, ben gönderemeyerek yarı mağduriyetle kurtardım.

Biraz önce ses sistemine bluetooth ile bağlanıp azer bülbül açtım evdekilerin kafasını şişireyimde dışarı çıksınlar gezsinler dolaşsınlar diye
Bu kadar da olmaz ki ama
Sendeki azme hayranım orhanbabuşş

Aman hocam yetkili servis diye Teleservice'i gösteriyorlarsa gönderme. Sağlam şekilde geri alamazsın. 2 mağdur var çevremde, ben gönderemeyerek yarı mağduriyetle kurtardım.
Sms infocoma gidiyo mudur diğer servisle çalışıyom ben geçen seferde ekrsn değişti eyvallah uyardılar daha önce de

Bu kadar da olmaz ki ama
Memleket neresi akrabaların

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...