Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
image.jpeg
Günaydın arkadaşlar :)

1 yılı aşkın süredir otopark.com u takip ediyorum lise son sınıfın başında tanıştığım bir arabacı arkadaşım önermişti o zamandan itibaren eski videolarından en yeni videolarına kadar hepsini izledim denilebilir , yeni video geldiği gibi de izliyorum zaten :) Ancak forumda çok çok aktif değildim , malum üniversite sınavına hazırlık birazcık engelledi beni ama artık forumda da aktif olacağımı düşünüyorum özellikle buradaki belli başlı kişiler var yorumlarını beğendiğim sevdiğim onlarla sohbet etmek isterim , muhabbet çekiyor :) Yalnız bir sıkıntım var , kullanıcı adının arkasındaki kullanıcıların gerçek isimlerini bilmiyorum kime abi kime kardeş gözüyle bakacağımı da :P Bu süreç nasıl olur bilemem ama alışıcaz artık
İzmirde bir üniversite kazandım ve manisada oturuyorum yarın doğum günüm 18 de olduk ,motor ehliyeti almıştım zaten İnşallah önümde 1 aylık süreç var ehliyetimi almam için aldıktan sonra okula arabayla gidip gelmeyi planlıyorum annemle birlikte kullandığımız bir fiestamız var onu ehliyetle birlikte yılan yapma isteğim var bu süreçte değerli fikirlerinizi bekliyorum(zaten modifiye başlığı altında bir konu açarım)
Çok pahalı bir iş şu arabalara birşeyler yapmak neyse ki coilover larımı aldım bir yerden başladım istediğim gibi olsun istiyorum o yüzden masraflardan kaçmamayı düşünüyorum,bir miktar para biriktirdim çok iyi bir öğrenci harçlığım da yok bunu da belirtmek isterim :)

Tigra'dan AND Civic 1.4 Vtec ( şu egzozları üçgen olan varya Yumurta gibi olan kasa. ))
Arkadaşlar arabamı biliyorsunuz daha doğrusu abimin arabasını 8 ay sonra benim olacak. Kendisi şu an Samsun'da Astsubay. Arkadaşında civic var. Bir gün karakoldan çıkıp arabaları yıkamak için petrole doğru gidiyolarmış. çıkmışkan bi deniyelim felan demişler. Civic'e baya bi 3-5 boy felan fark atmış Tigram :D Şu ana kadar amerikan park sensöru aldık yeni. Kırmızı opel yazılı çeki demiri şeysi one. İşte Porsche jantı düşünüyoruz. Spoiler felan. şimdilik aklımızda bunlar var.Ama herkes arabanın peşine düşmüş almak için abimde kardeşimin deyip satmıyor Çıldıracam yani. Hepsini fotoğraflayıp ailemizde paylaşacağım arkadaşlar.

Tigra'dan AND Civic 1.4 Vtec ( şu egzozları üçgen olan varya Yumurta gibi olan kasa. ))
Arkadaşlar arabamı biliyorsunuz daha doğrusu abimin arabasını 8 ay sonra benim olacak. Kendisi şu an Samsun'da Astsubay. Arkadaşında civic var. Bir gün karakoldan çıkıp arabaları yıkamak için petrole doğru gidiyolarmış. çıkmışkan bi deniyelim felan demişler. Civic'e baya bi 3-5 boy felan fark atmış Tigram :D Şu ana kadar amerikan park sensöru aldık yeni. Kırmızı opel yazılı çeki demiri şeysi one. İşte Porsche jantı düşünüyoruz. Spoiler felan. şimdilik aklımızda bunlar var.Ama herkes arabanın peşine düşmüş almak için abimde kardeşimin deyip satmıyor Çıldıracam yani. Hepsini fotoğraflayıp ailemizde paylaşacağım arkadaşlar.
Hocam allah sabır versin bu kadar hevesliyken beklemesi baya bir sor oluyor. İnşallah kavuşunca ağız tadıyla binersin.

Hocam allah sabır versin bu kadar hevesliyken beklemesi baya bir sor oluyor. İnşallah kavuşunca ağız tadıyla binersin.
SAğol kardeşim ya vallahi hergün konuşuyoruz kendisi tek orda Karakol dışında bi arabayla ilgileniyor zaten ben kendimi bildim bileli zaten abimle arabanın içindeydik bi renomuz vardı şu torosun sedanından onunla beraber arabayı temizlerdik harçlığımızı birlestiriı koltulara kılıf almıştık şimdi ise çok şükür yapıyoruz birşeyler.

Fiorinoyla gobekte nasil spine düşülür: önde 2015 arkada 2013 tarihli ecocontact lar varsa asfalt cillop asfalt sa 2 ci viteste 2k devirinaltina turbo bosluguna dusulurse araba burnunu cekmezse hele bide arkanin her turlu kendini birakacagi yerde elfireni cektiyseniz... Vuhuuu kendi ekseninizin etrafında dönme keyfisi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...