Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
yada ınternette acık bılet satılıyor. yada bazı gunler cınemax ındırım yapıyor yada turkcell vs yeterkı ınsan bulmak ıstesın. ıstersem o aksam sınema kapatcak kadar param olsun yınede bır bılete 25 lıra cıvarını vermeyı mantıklı bulmuyorum kendı adıma. bıde mısır ekle oda 20 lıra ayıptır. koyuyorum cantama mısır tertemız.
Ben hep 15 lira veriyorum iş bankası kartımla :D Mısır yemiyom 10 lira mısır :D :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Sinema'lardan artık keyif alamıyorum.Yeni nesil ergenlerin fingirdemesi dinlemek eşliğinde film izlemek bana keyif vermiyor.
Zaten sinemaya bizim nesilden bi ben fingirdemeye gitmiyom yav. Hep pederle gidiyom valla cıkıştada ufak gazlama ve kokoreç eşliğinde (duruma gore kellepaça veya işkembe bol sarımsaklı) eve dönüyoruz valla ayıptır söylemesi :D.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Zaten sinemaya bizim nesilden bi ben fingirdemeye gitmiyom yav. Hep pederle gidiyom valla cıkıştada ufak gazlama ve kokoreç eşliğinde (duruma gore kellepaça veya işkembe bol sarımsaklı) eve dönüyoruz valla ayıptır söylemesi :D.
oglum sen tabıkı gıtmeyecen. ıkı haftadır butun forum atesını sondurmeye calısıyoruz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım