Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yasin neyi bekliyon iki üç güzel fotoğrafı mı atayım yani :D :D

eyvallah abi teşekkürler :))
Lisedeyken İzmirli bi sevgilim olmuştu. E o zamanlar seviyodum kızı cinsellik geçmiyodu aklımdan ona karşı. Sırf cinsellik yok diye ayrılmıştı benden bunu da sonraki sevgilimden öğrenmiştim. İkisi yakın arkadaştı

Lisedeyken İzmirli bi sevgilim olmuştu. E o zamanlar seviyodum kızı cinsellik geçmiyodu aklımdan ona karşı. Sırf cinsellik yok diye ayrılmıştı benden bunu da sonraki sevgilimden öğrenmiştim. İkisi yakın arkadaştı

sevgilinin yakın arkadaşıyla sevgili oldun yani ? :)))))

Bu anasayfadaki ankette toplam 8000 oy var foruma 3500 kişi kayıtlı millet 2 3 kere oy mu veriyor :D

Beyler ben uykuya geçiyorum, iyi geceler güzel sohbetiniz için teşekkürler. Allah rahatlık versin

Son düzenleme:
Günaydın agalar ne yazmışsınız maşallahınız var valla:)
Azıcık geriden geleyim
@gtepro gibi filmlere hep babamla gittim:)En son önümüzdeki ergen sürüsü yiyişiyodu neyse:D
:D
Babam da bana hep der bana babamdan hiç bi şey kalmadı kendi ayaklarım üstünde durdum sen de öyle olacaksın filan der.Şu an Allah'a şükür 2 evimiz 1 arabamız var.Açlık sınırının 4000 tl olduğu ülkede İstanbul'dan iyi bi ev alabilmek için kaç sene çalışmak lazım acabao_O

Günaydın moruklar ve kendini moruk hissedenler :)
Günaydın agalar ne yazmışsınız maşallahınız var valla:)
Azıcık geriden geleyim
@gtepro gibi filmlere hep babamla gittim:)En son önümüzdeki ergen sürüsü yiyişiyodu neyse:D
:D
Babam da bana hep der bana babamdan hiç bi şey kalmadı kendi ayaklarım üstünde durdum sen de öyle olacaksın filan der.Şu an Allah'a şükür 2 evimiz 1 arabamız var.Açlık sınırının 4000 tl olduğu ülkede İstanbul'dan iyi bi ev alabilmek için kaç sene çalışmak lazım acabao_O
en az 10 yıl eğer sosyal aktivite yapmam gezmem sıçmam diyosanız 6-7 yıl :D

Hayırlı sabahlar :D
Güne biraz tebessüm ederek başlayalım :D
FB_IMG_1483428435654.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...