Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düzboru olunca beyin daha rahat çalışıyo diğerlerinin backpressure yüksek olduğu için zor sorularda beyin yavaş çalışıyodur

Küçük ilçelerde köylerde var diye biliyorum :)
özellikle traktörler için ucuz yakıt muhabbeti
Boluda görmüştüm:)
Valla ben acımıyorum arada ucuzundan koy abi diyorum adamın teki abi bu arabaya yuro koysan daha iyi olur dedi. Dedim ne farkı var ucuzu zararlı mı dedim yok değil de performans düşer dedi. E ben performans istemiyorum ki

Valla ben acımıyorum arada ucuzundan koy abi diyorum adamın teki abi bu arabaya yuro koysan daha iyi olur dedi. Dedim ne farkı var ucuzu zararlı mı dedim yok değil de performans düşer dedi. E ben performans istemiyorum ki
Ucuzu kırsal motorin degil biliyorsundur
yakıt kalitesi düşüktür sadece o da bildigim kadarı ile çekişini düşürür aracın

Ucuzu kırsal motorin degil biliyorsundur
yakıt kalitesi düşüktür sadece o da bildigim kadarı ile çekişini düşürür aracın
Yok be abi kafayı bozup günlerce araştırdım. Hatta olayın tam bilincinde, bilgisi olan pompacılar sadece katkısı daha az diyor. Enjektör temizleyici-yakıtı inceltici bazı katkıları varmış. Hepsi belirli standartlara göre üretiliyor. Ecoforce daha uzun menzil gidiyor ultraforce daha az. Tabi insan yine güvenemiyo bazen ultra bazen eco alıyorum karışıp gidiyo işte :D

Bizim araba da 2000 çıkışlı direkt Lpg takılmış o yıl 60 litrelik depo vardı kocaman :D şimdi değişti tabi.

Beyler bu toplarin hepsinin ustunu 1 ay icinde cizersem karşiliginda 150 lira kazanacagim... Yuppi
20170103_105045-1040x585.jpg

Yok be abi kafayı bozup günlerce araştırdım. Hatta olayın tam bilincinde, bilgisi olan pompacılar sadece katkısı daha az diyor. Enjektör temizleyici-yakıtı inceltici bazı katkıları varmış. Hepsi belirli standartlara göre üretiliyor. Ecoforce daha uzun menzil gidiyor ultraforce daha az. Tabi insan yine güvenemiyo bazen ultra bazen eco alıyorum karışıp gidiyo işte :D
Zaten 1.3 lere multijetlere kolay kolay birşey olmaz .Örnek vermek gerekirse
istanbuldaki taksiciler hep karışık yerlerden fullüyorlar yakıtlarını:)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...