Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu nedir ama. Bizde istiyoruz para getirsin tiklayalim hatta ama boyle oluncada insanin keyfi kaciyor
Pn7qJ5.png

Hocam nolmuş öyle ya sanki ben reklam paylaşmışım gibi olmuş yazım tecavüze uğratılmış :D
Yani reklamlara kimse laf edemez sonucta ucretsiz bir ortam elbette bundan belirli bir miktar gelmeliki forum daha iyi yerlere gelsin berkin emeginin karsiligini alsin. Ama sitenin yuzde 70 i bende su an reklam kapli.tabi reklamdan gelen gelirin berkinin yemek parasina bile yetmeyecegini biliyorum ama reklam olmali bence ama belirli bir duzeyde kalsin ya.

Tekrardan Selamlar,

Bu reklamlarla ilgili burada yapacağım son açıklama olacak. Sonrasında yazmayacağım bir daha bu konuyla ilgili. Açıklama yapmamın sebebide bir sorunun farkında olduğumu belirtmem için.

Arkadaşlar, ana sayfada 4 forumda ise 3 reklam var. %70 oranını nasıl tutturduğunuzu merak ediyorum ? Birçok foruma bakış en az reklam içeren biziz.

Reklamın büyük gözüküp ilk mesajı kaydırmasının farkındayım, onuda çözeceğim. Elbette öyle kalmayacak. Lakin sizden ricam, aylarca 0 "sıfır" reklam ile ziyaretçilerine kapılarını açan tek site olduğumuzu hatırlamanız. Buna elbette ihtiyacımız var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...