Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uçan i10
15826914_393303427676067_8163269012904941105_n.jpg

İnsanların temel ihtiyaçları haline gelmiş bazı ürünlere yapılan zamlar, koyulan etiket fiyatlarının nasıl yapıldığı aklımda şu şekilde oluştu artık:
(Ekonomi bakanı): -Recep abi marlboro kaç olsun?
(C.başkanı): - Marlboro mu pahalı olsun la o camel 9sa onun 12 falan olması lazım
- Geçen çiftçilerle oturduk konuşurken adam uzun marlboro yaktı demek ki fazla koymuyo recep abi
- oha lan o adam nasıl marlboro içiyo yap yap yap zam yap
(Eko. Bak.): -Recep abi benzin mazot kaç olsun?
(C.başk.) Petrol dediğin çok pahalı bişey olsa gerek yapıştır. Hem araba tutkunlarına da engel olalım hem de insanlar yaptığımz yolları eskitmesin hemencecik. Kimse yeni araba da alamasın en güzeli benim olsun.
La olm millet zam yaptıkça bizi sevmeye başladı ülkeyi geliştiriyoz diye biraz daha mı yapsak acaba ?
(Başbakan):- recep zam mam yapamazsın daha sen he :D
(Ek.bak.):- harbiden he zam falan yapamaz bu daha :D
(C.başk.):- Siz benim y***ğımı biliyonuz mu lan kim yapamıyomuş al yaptım zam al gördün mü
Harbiden yaptı la

İnsanların temel ihtiyaçları haline gelmiş bazı ürünlere yapılan zamlar, koyulan etiket fiyatlarının nasıl yapıldığı aklımda şu şekilde oluştu artık:
(Ekonomi bakanı): -Recep abi marlboro kaç olsun?
(C.başkanı): - Marlboro mu pahalı olsun la o camel 9sa onun 12 falan olması lazım
- Geçen çiftçilerle oturduk konuşurken adam uzun marlboro yaktı demek ki fazla koymuyo recep abi
- oha lan o adam nasıl marlboro içiyo yap yap yap zam yap
(Eko. Bak.): -Recep abi benzin mazot kaç olsun?
(C.başk.) Petrol dediğin çok pahalı bişey olsa gerek yapıştır. Hem araba tutkunlarına da engel olalım hem de insanlar yaptığımz yolları eskitmesin hemencecik. Kimse yeni araba da alamasın en güzeli benim olsun.
La olm millet zam yaptıkça bizi sevmeye başladı ülkeyi geliştiriyoz diye biraz daha mı yapsak acaba ?
(Başbakan):- recep zam mam yapamazsın daha sen he :D
(Ek.bak.):- harbiden he zam falan yapamaz bu daha :D
(C.başk.):- Siz benim y***ğımı biliyonuz mu lan kim yapamıyomuş al yaptım zam al gördün mü
Harbiden yaptı la
Krdşm senin kafa yanmış artık finallerin bitmedi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...