Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeş istediğin zaman gel. Yalnız yarın sabah yola çıkıyoruz, 1hafta filan yokum muhtemelen. Dönüşte şu ameliyat işlerim olup bitmiş olursa da kılçıksız sıyrılabilirsem beklerim. :)
Çok uzaksın abi gölcük izmite binecem ordan senin eve de 2 otobüa sürse ohooooo =) İnşallah kılçıksız sıyrılırsın abi.

Ayrıca her yere kar yağıyor bu lanet şehre neden yağmıyor ula:mad: hava mis gibi klima bile açmıyorum.Bende kâr da çocuklarınan selfie yapip tepside kaymek istiyem:(

@berkertekin abi ne ameliyatı yahu benim haberim yok
Bi tiroid ameliyatı işi var. Detaylarda daha sıkıntılı olumsuz teşhis ihtimalleri filan da var. Kılçıksız tiroid bezini aldırarak kurtulma ihtimalim de var.
acaip keyifli makina ama hyundai h100 daha bi güzel sallanıyor o ayrı :D :D

gelişme var mı abi ameliyat olacak mısın?
Yarın sabah erkenden İzmir'e yola çıkacağız. Pzt. orada bir dr bakacak. Kocaeli'de anestezi uzmanları beni riskli buldu, ameliyat etmeyiz filan dedi. Bizimkiler de oralarda birini bulmuşlar, ona görüneceğim. Önümüzdeki hafta ameliyat işi hallolur umarım. Tarih belirlensin istiyorum artık, olayım geçsin ama çok sürüncemeye girdi işte.

Ayrıca her yere kar yağıyor bu lanet şehre neden yağmıyor ula:mad: hava mis gibi klima bile açmıyorum.Bende kâr da çocuklarınan selfie yapip tepside kaymek istiyem:(

sen ceyhunu gör abi kar görmüş kaymış asdfasdfasdf

bizim denizlidede yok yav ilçelerde varmış ama merkezde bişi yok, izmire bile kar yağmış üstelik bazı ilçelerde birikmiş

Yakinda butun motorlar :D

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-01-07-01-01-59_1.jpg
    Screenshot_2017-01-07-01-01-59_1.jpg
    262.8 KB · Görüntüleme: 195
Bi tiroid ameliyatı işi var. Detaylarda daha sıkıntılı olumsuz teşhis ihtimalleri filan da var. Kılçıksız tiroid bezini aldırarak kurtulma ihtimalim de var.

Yarın sabah erkenden İzmir'e yola çıkacağız. Pzt. orada bir dr bakacak. Kocaeli'de anestezi uzmanları beni riskli buldu, ameliyat etmeyiz filan dedi. Bizimkiler de oralarda birini bulmuşlar, ona görüneceğim. Önümüzdeki hafta ameliyat işi hallolur umarım. Tarih belirlensin istiyorum artık, olayım geçsin ama çok sürüncemeye girdi işte.

Abi babamda da tiroid sıkıntısı vardı, üniversite hastanesinde 7 8 ay testlerle süründürdüler yok tehlikeli yok bilmemne dediler. bi devlet hastanesine gitti sinirlendi 3 gün içinde ameliyata aldılar komple tiroid alındı ve kökten çözüm, şu an sürekli ilaç kullanmak zorunda tiroidi olmadığı için ama yayılmadan sıkıntısız temizlenmiş oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...