Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayali bile güzel lann:) ben 16 yaşındayken babam az burnu sürtsün diye sanayi deki arabanın bakımlarını yaptırdığı ustanın yanına vermişti:(

beni bi sanayiiye verdi o da ben çıldırttım yeter git bi gör gününü diye öyle bi haftalığına gönderdi. Onun harici hep kendi marangoz atölyemizde çalıştım yemin ediyorum el yanında daha rahattım :D :D

Temennimiz o yönde.

Aynen. İyi ihtimal babandaki gibi durumlar, hatta sadece tek lobun alınması. Kötü ihtimal, buna ek olarak bir de kanser tedavisi. Ek patolojik incelemeler yapılacak falan filanlar...

Abi farklı hastaneler farklı doktorlara falan muhakkak görün cidden tiroid çok değişik bir rahatsızlık.

@ilhan55 abi ben de sabayiye o yaşlarda atıldım 2 yaz tatili boyunca çalıştım da psikolojim bozulma noktasına gelmişti artık :D
Zor abicim sanayi yav helede en azından birşeyler görmüş adamın yağın pasın içinde çalışması psikolojisini bozar.Bazen görüyorum 12-13 yaşında körpecik çocuklar sürünüyor acıyorum ama elimden birseyde gelmiyor bazen bakım yaptırdığım işletmedeki patronlarına söyleyip çocukları güzel bir öğle yemeğine götürürüm acayip mutlu oluyorlar elimden maalesef başka birşey gelmiyor.

Zor abicim sanayi yav helede en azından birşeyler görmüş adamın yağın pasın içinde çalışması psikolojisini bozar.Bazen görüyorum 12-13 yaşında körpecik çocuklar sürünüyor acıyorum ama elimden birseyde gelmiyor bazen bakım yaptırdığım işletmedeki patronlarına söyleyip çocukları güzel bir öğle yemeğine götürürüm acayip mutlu oluyorlar elimden maalesef başka birşey gelmiyor.
ben bi de tanıdık yanındaydım
diğerleri daha zor ya kolay değil vallahi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...