Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla cok sagol kaptan internette silinmiyo falan yazmış millet yalan oluyoduk az daha iyi ki sormusum
Ya aslinda benimde hatam ben custom rom ile ugrasmistim silinmisti. Sonucta yuzyuzde yuz silinmez diyemez kimse. Ustte hocam bahsetmis iki yontemi var diye. Merak ettifigim neden buna ihtiyac duyuyorsun abi bir sikintisimi var

Bu root atma olayı ile telefonun ırzına geçme potansiyelim var mı? yani kullanılamaz hale getirebilir miyim? eğer öyle bi sey varsa hic ellemiyim yoksa kesin yok ederim telefonu ben
Tüm sistem yetkisi açıldığı için yapacağınız bir hata veya normalde zarar vermeyecek bşr program telefonu bitirebilir, ayrıca garantiden çıkar.

@123456mtn Şimdi stalklamak nedir onu biliyorum. Fakat forumdaki insanları neden stalklıyorsunuz onu anlamadım. Yani bir kusurumuz mu oldu efendiler? :D Vallahi utanıyorum stalk muhabbetinde adım geçince. :oops: Bir de şu yaş mevsuzuna bir daha değinmek istiyorum; profilimi düzenlerken bir yanlışlık oldu ve daha sonra internet gitti. Mobilden giremedim hata veriyordu hep, ben de boşver be emenike dedim takmadım. Bunu söylemek istedim çünkü içim hiç rahat etmiyor. :)

Garanti gitsin problem değil.
Bugün biraz temizlik yapayım dedim komple giristim telefona silmemem gereken 3 5 bi seyi sildim. Fotoları kurtardım fakat sms'leri kurtaramadım. İnternetten biraz araştırma yapınca sms recovery yöntemi ile geri getirebiliyomusum fakat root gerekiyormus o yüzden root atmak istedim ama cesete dönecek ise dokunmayayım hiç. @pulusoglu @123456mtn

@123456mtn Şimdi stalklamak nedir onu biliyorum. Fakat forumdaki insanları neden stalklıyorsunuz onu anlamadım. Yani bir kusurumuz mu oldu efendiler? :D Vallahi utanıyorum stalk muhabbetinde adım geçince. :oops: Bir de şu yaş mevsuzuna bir daha değinmek istiyorum; profilimi düzenlerken bir yanlışlık oldu ve daha sonra internet gitti. Mobilden giremedim hata veriyordu hep, ben de boşver be emenike dedim takmadım. Bunu söylemek istedim çünkü içim hiç rahat etmiyor. :)
Aman bakma sen orhan abi de mesela 34 yasinda kucuk soluo

Hocam düzenliyeyim istersen

Garanti gitsin problem değil.
Bugün biraz temizlik yapayım dedim komple giristim telefona silmemem gereken 3 5 bi seyi sildim. Fotoları kurtardım fakat sms'leri kurtaramadım. İnternetten biraz araştırma yapınca sms recovery yöntemi ile geri getirebiliyomusum fakat root gerekiyormus o yüzden root atmak istedim ama cesete dönecek ise dokunmayayım hiç. @pulusoglu @123456mtn
Abi altindaki araba iyi olsada nasil surecegini bilmiyorsan piste cikma. Bilen birine emanet et derim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...