Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ülkemizin elimizden kayıp gidişini izliyorum çaresizce...
Maalesef vaziyet kötü ama ülkeyi kaptırmayız merak etme sen, sıkma tatlı canını okşa pat... ay pardon saçını. :D
Ooo iyisin iyisin :D
Bekarlığımızın son demleri, tadını çıkarıyoruz hocam. :)
Sağolasın. :)
Kimse kusura bakmasin chp ve mhp de baya sıkınti var. Salak dolu ikiside. Abicim gidiosun sen butun sistemi degistirecek milletvekillerini iptal edecek kendi soyunu tuketcek seye evet veriyorsun. Baska lafim yok.
Ülkenin neresinden tutsan elinde kalacakmış gibi bir izlenim var hocam bende. Yani vatandaştan tut en üst merciye kadar her yerde bir dengesizlik var.
Fak dı sistım dudee
Bence de :D
Ülkede muhalefet yok o ayrı, ama ülke hiç bir yere gitmez. Ümidinizi kaybetmeyin gençler
Yani bence de ümidimizi kaybetmemeliyiz. Sonuçta bu ülkenin geleceği bizleriz, biz de su koyverirsek işler iyice sarpa sarar. En iyisi sabretmek, hiç hoşuma gitmese de.

@emert20 termodinamik sınavı var bugün. 14 tane sınıf ayırmışlar bu dersin sınavı için. 700 kişi sınava girecek. Düşün 25 yaşındaki bir abim de bugün benimle sınava girecek :D
Allaha şükür termom iyi ama bizde de kalan yine baya var. Bügün kağıdıma bakmaya gittim bende notu arttırabilir miyim diye ama daha da düşecekti allahtan hoca adamın dıbide verdiğim notu geri almam dedi:D

Hocam zaten ulke bir yere gitmiyor. Bizim gibi insanlari gitmeye mecbur birakiyorlar. Kalsak yasam zor kadinlara zulum ediyorlar gitsek kolay degil turk insani memleketini atasini birakamiyor iki ucu degnek ya bu

İşte o yüzden diyorum ya biz burada olduğumuz sürece ümidinizi kaybetmeyin diye, siyasiler geçici. Vatan millet baki. Anayasa değişikliği önemli, ama rejim değişikliği olmayacak. Meclisten geçse bile referandumda evet oyu çıkmayacaktır

Edit: Hatta meclisten geçip referanduma kalmadan bi karar değişikliği bile olabilir :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...