Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akun yeniyse antifiriz varsa calisir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akü yakın zamanda birkaç kere sıkıntı yaşamıştı. Değiştirmeye vakit bulamadım. Sonra akü sorunu düzeldi. Bugün sıkıntısız çalıştı araba ama olduğu yerden çıkartana kadar çok fazla uğraştım. En sonunda kürekle etrafını açtım arabanın.

topuklu ayakkabı havası var bunda bence
Ne anlamda topuklu ayakkabı panpa? Üstteki karın şekli olarak mı yoksa arabanın şekli olarak mı?

Akü yakın zamanda birkaç kere sıkıntı yaşamıştı. Değiştirmeye vakit bulamadım. Sonra akü sorunu düzeldi. Bugün sıkıntısız çalıştı araba ama olduğu yerden çıkartana kadar çok fazla uğraştım. En sonunda kürekle etrafını açtım arabanın.
Firsatiniz olursa takviye yaptirin bence degistirene kadar voltaji dusmesin

Ne anlamda topuklu ayakkabı panpa? Üstteki karın şekli olarak mı yoksa arabanın şekli olarak mı?
Haa iyi kardesim calistiysa iyi bide onla ugrasmak zorunda kalmadin :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok ya bir sıkıntı yok şuan. Çalıştı bugün araba zaten 30 dk filan. Kendine gelmiştir. Bugün çalıştırmak için düğmesine bastığımda marş motoru 3. dönüş denemesinde çalıştı soğuktan normaldir diye düşünüyorum. 5 gündür yatıyordu araba zaten.

Onu bende tam cikaramadim ya aklima ilk o geldi :D

Doğal lift :D Bu arada debriyaj hakikaten kaçırıyor, zaten gitmiyordu şimdi hiç yürümez oldu makina.Verdim bizim ustaya, yarın geri alıcam ihtiyarı. Beni 1 ay daha taşısa güzel bi şeyler alıcam da evlilik mevzusu biraz geriyor beni. Gerçi altımdaki de 17 yaşında 75lik bi ticari, son demlerini yaşıyor gibime geliyor. :(
gerek yok, pascal prensibini kullanarak forumdan iri arkadaşları toplarız nolcak bir kaç saat ayakta beklerler :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...