Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantıklı açıklaması şu; Padişah kendine sadık, verilen emri sorgulamadan yapabilecek insanlar arıyor. Küçük yaşta manipüle etmesi kolay olduğu için.
Kendisi açısından mantıklı olan bu. Onu zaten anlıyorum. Ama mevzuya dışarıdan bakan ve 18 yaşında birisi bu ülkede milletvekili olursa ne işe yarar ? diye sorduğunda kendisine verebileceği mantıklı bir cevap yok.

Ya 18 yaşındaki adamın şey üstünde fındık kırması beklenilir de milletvekilliği ne lan?
O yaşta bi cocuk ne kadar kolay yoldan saptırılabilir bunu biliyoruz dimi?
Eğitim seviyesi arttıkça bize oy verenlerin sayısı azalıyor diyen bir parti üyesinin, henüz eğitiminin başında olan bir genci milletvekili seçmeye çalışması onlar açısından anormal değil ama ülkenin geleceği açısından çok anormal maalesef.

Ya 18 yaşındaki adamın şey üstünde fındık kırması beklenilir de milletvekilliği ne lan?
O yaşta bi cocuk ne kadar kolay yoldan saptırılabilir bunu biliyoruz dimi?
Yıl 2023. Merve isimli hanımefendi AKP'den Konya Milletvekili olarak çıkmıştır. Çok bilgili her gün aşk acısı çekip facebooktan, instagramdan kitap okuyup kahve içerken fotoğraflar paylaşır. :)
84d57f98-5bd1-4bae-a93a-7081848ea5ab.jpg

he valla adam bizim sabri gibi, hep küfür yiyor ama hep o oynuyor
Adam bir kez bile ben niye yedeğim demedi. Performansının kendi de farkındaydı. Ne zaman oyunda olsa var gücüyle çabaladığı görülebiliyor. Formsuzlukla birleşen kazmalığından bir sürü top ıskaladı diye bu sezon ıslıklayan terbiyesizler oldu. Çok doluyum onlara ama forumdaki çizgimi çok da bozmak istemediğimden.... Neyse zaten siyasetle futbola bu platformda minimum düzeyde bulaşmayı tercih ediyorum. İkisinde de çok doluyum, ikisinde de yüzyüze konuştuğum insanı rahatlıkla kırarım. O yüzden...

Adam bir kez bile ben niye yedeğim demedi. Performansının kendi de farkındaydı. Ne zaman oyunda olsa var gücüyle çabaladığı görülebiliyor. Formsuzlukla birleşen kazmalığından bir sürü top ıskaladı diye bu sezon ıslıklayan terbiyesizler oldu. Çok doluyum onlara ama forumdaki çizgimi çok da bozmak istemediğimden.... Neyse zaten siyasetle futbola bu platformda minimum düzeyde bulaşmayı tercih ediyorum. İkisinde de çok doluyum, ikisinde de yüzyüze konuştuğum insanı rahatlıkla kırarım. O yüzden...

Dursun özbek gibi bi başkanım var abi bi de beni düşün ........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...