Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrBally

Asfalt Kurutucu
7 Ara 2016
9
23
595
Ehliyet alma hayaliyle bir güne daha günaydın beyler ehliyetlerinizin kıymetini bilin. 08:15 te başlayan derse yetişmek için sabah 06:30 da otobüse binip balık istifi başkasının ağız kokusuyla gitmek var bir yerlere. (Yol yalnızca 10 km olmasına rağmen otobüs güzergahı..) Yemin ederim düzlük bir yer olsa bisikletle gider gelirim ama malum Ankara.. Yine de gün aydın olsun dostlar!

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Ehliyet alma hayaliyle bir güne daha günaydın beyler ehliyetlerinizin kıymetini bilin. 08:15 te başlayan derse yetişmek için sabah 06:30 da otobüse binip balık istifi başkasının ağız kokusuyla gitmek var bir yerlere. (Yol yalnızca 10 km olmasına rağmen otobüs güzergahı..) Yemin ederim düzlük bir yer olsa bisikletle gider gelirim ama malum Ankara.. Yine de gün aydın olsun dostlar!

Ehliyet aldım ama değişen pek bir şey olmadı aslında bozma moralini.
  • Hala hiç bir polis çevirmedi.
  • Babam hala araba vermemekte ısrar ediyor.
  • Yakıt masrafı otobüs ücretini katlayınca parasına koyayım böyle işin otobüsle giderim ben diyorsun...

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Üşüyoruz reyis...
maxresdefault.jpg

Günaydın abiler ablalar :D

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Aman hocam üşütürsün

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Valla yine iyisin Otobüsle gidiyorsun, köylerde dağlarda karın içinde yürüyerek giden halen daha sobalı sınıflarda ders görenler var boşver :) Hepimizin ehliyeti yoktu hepimiz yaşadık bunları. Hayatta daha büyük sıkıntılar yaşayacaksın üzgünüm Hayat bunlara üzülmek için çok kısa :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
1.4 comfort benzinli bulabilirsem ona da bakıyorum ama benim aradığım bütçelerde 200bin kmnin altında pek yok o yüzden bi tık daha düşük bi ihtimal bakalım nasip kısmet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım