Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@AYUU panpa şimdi forum uykuda yarın detaylı konuşuruz bence
Panpalar hepinize iyi geceler diliyorum rüyanızda bol bol turbo blow off, rev limiter yaparsınız inş ;)

Aynen video sorunu unuttuk. Ya şöyle bir durum var, adamlar psikopat. Böyle bir videonun gerçek olması şaşırtıcı olmaz. Askerlerden birinin facebook hesabındaki eski paylaşımları da gerçek olmadığı yönünde bi intiba yaratıyor. Bazı hesaplar bu montaj falan diyor eyvallah ama yaptıkları işkencelere katliamlara hollywood efekti verdikleri de doğruymuş, baya sinema film ekibi gibi ekiple çalışıyorlarmış. Ben bu ikilem içersinde devletimizin yapacağı açıklamayı beklemeyi doğru buldum. Bu videonun doğru olmamasını, doğru olsa bile kişilerin gerçekten bizim askerimiz olup kaçırıldığı değil de ışide katıldıkları gibi açıklamalar yapılmasını bekliyorum ama şimdi öyle bi çelişki var ki, 3 4 gün oldu ne bir resmi açıklama var ne de bir haber. Bu videonun haberini yapan solhaber, açılan başlıkta binlerce yorumun yapıldığı tartışmanın yaşandığı ekşisözlük( Ki ertesi gün başlığın adını falan değiştirdiler) , videonun yayılma noktaları olan youtube ve twitter engellendi. Dün akşam itibariyle youtube bi nebze daha rahat gibi ama twitterdaki sıkıntı devam ediyor. Şimdi aradan 3 4 gün geçmesine rağmen yasaklamalar devam ediyor, resmi açıklama da yok. Kaldı ki El Bab'dan gelen yaralı askerlerin yaptığı açıklamalara bakılırsa El Bab tam bir cehennem çukuru. Resmi açıklamanın gelmesini beklemekten başka çare yok. Gerçek olmamasını da yürekten diliyorum. Ayrıca gerçek olsa da olmasa da bu cesareti kendisinde bulan teröristlere de gereken neyse yapılmalı.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım