Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
images

Ehehuhuh
1.7 Dti yazılımlı filan:D
@maximaorhanisback Belki böyle daha işlevsel olurdu ama neyse :D

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
beyler ciddi ciddi yeni yıla gırmeden soyle bır yerlerde kahve ıcelım tanıyalım edelım muhabbetı yapmak ısteyen tek bır kısı yok ne kadar asosyel bır forum @alfhonso ya bak utanmasa gelcek denızlıden

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
beyler ciddi ciddi yeni yıla gırmeden soyle bır yerlerde kahve ıcelım tanıyalım edelım muhabbetı yapmak ısteyen tek bır kısı yok ne kadar asosyel bır forum @alfhonso ya bak utanmasa gelcek denızlıden
Buluşalım buluşalımda müsait değilim ben pek. Cumartesi belki müsait olabilirim. Cadde taraflarinda senle buluşulup ofisi basalım abi istersen.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Buluşalım buluşalımda müsait değilim ben pek. Cumartesi belki müsait olabilirim. Cadde taraflarinda senle buluşulup ofisi basalım abi istersen.

Valla forumun büyük bölümü İstanbul'da ama hiç görüşelim buluşalım diyen yok ben de şaşıyorum, ha ben de denizlideki arkadaşlarla buluşamadım henüz ama işsizim ben ondan o :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım