Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
C1-AU04XAAIcmuB.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@CenkGs Abi Ahmet çalık'ın menajeri ahmet bulut çıktı. Ortağı da volkan bahçekapılı=Fatih terim'in damadı

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,233
45,835
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@CenkGs Abi Ahmet çalık'ın menajeri ahmet bulut çıktı. Ortağı da volkan bahçekapılı=Fatih terim'in damadı
Vallahi ben Fatih Terim transferleri bunlar diye düşünüyorum. Yönetim riekerink'le uzun süreli düşünmüyoruz diye açıkça da söyledi. Sezon sonu için Terim topçu aldırıyor şimdiden.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Vallahi ben Fatih Terim transferleri bunlar diye düşünüyorum. Yönetim riekerink'le uzun süreli düşünmüyoruz diye açıkça da söyledi. Sezon sonu için Terim topçu aldırıyor şimdiden.

bugün nazifoğlu baya sinirliydi toplantıda ben öyle bişi demedim falan filan ama serdar aziz ahmet çalık bu isimler terim transferi doğru

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Ya bu son zamanlarda her ergen kızın kullandığı, sağlıklı insanı astım hastası edebilecek, astım hastasını da öldürebilecek kadar saçma ve iğrenç kokan bi parfüm var ya adını öğrenin de imza kampanyası falan başlatalım üretmesinler artık aminiyum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ya bu son zamanlarda her ergen kızın kullandığı, sağlıklı insanı astım hastası edebilecek, astım hastasını da öldürebilecek kadar saçma ve iğrenç kokan bi parfüm var ya adını öğrenin de imza kampanyası falan başlatalım üretmesinler artık aminiyum.

usulca sokulup sorsaydın abi :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,034
7
51,368
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Burası Kocaeli Anadolu velkam tu cehennem
Ulan bizim zamanımızda sensör filan mı vardı be... Hocaların burunlar nası keskindi ama bi görcen... Hocaların o tazı burunları olmasa kesin o okulu yakardı bizimkiler :D
Şahsen ben sigara kullanmıyorum ama o okulda bi pencere, bi kapı kırdım. Kapıyı arkadaşla kırdım yalnız tek değildim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ulan bizim zamanımızda sensör filan mı vardı be... Hocaların burunlar nası keskindi ama bi görcen... Hocaların o tazı burunları olmasa kesin o okulu yakardı bizimkiler :D
Şahsen ben sigara kullanmıyorum ama o okulda bi pencere, bi kapı kırdım. Kapıyı arkadaşla kırdım yalnız tek değildim.

Ben kolumu kırdım sayılır mı abi :D :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
ı ıh sayılmaz, ben de ayağı kırmıştım onu saymıyorum. Kocaeli Anadolu'da 11 yaşımdan 15 yaşıma kadar yaptıklarımı dedim sadece :)

ayağımı 3 defa çatlattım bi defa kırdım :p sakarlık konusunda zirveyim ya. Dershanede hala neden yaptığımı bilmediğim şekilde sıraların üzerinde yürürken kafamı tavan kirişine vurmuşluğum var. o günden sonra böyle oldu işte.... :D

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Ya geldiler 2 tane ergen yan masaya oturdular allahım o nasıl bi muhabbet
Yok sevgilisi kızmış bi daha yuz vermeyecekmis yok ona istediği ayakkabıyı almamış yok o ona şunu demis yok bunu demiş kafa açtılar ya
Zor attim kendimi dışarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım