Golf 7 DE ESP KAPANIYOR !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Dostum anlamayan adam değilsin, mantık olarak Golf TDI DSG bir araçta ESP kapatsam çok eğleneceğimi sanmam
TDI motorlarda DSG şanzıman kalkışta bile 2 saniye sonra tepki veriyor, önden çeker arabayı gazla yolda tutarsın TDI ve DSG ikilisi çok büyük kayıp yaratır + araç belli uzatmaya gerek yok

Zevk verip vermemesi apayrı konu ben o zevksizliği mqb den olmadığını düşünüyorum zaten golf ün öyle bir iddaası da yok. Ayrıca torsiyon golfler kopmaya meyilli diye biliyorum o işe hiç girilmez bence.

Yalnız tamamen kapanmıyordur heralde belli bi açıdan sonra devreye giriyordur diye düşünüyorum deneyen varsa yazsın hocam.Bu arada b7 passat ta direk kapama tuşu var:)

o sadece asr kapatıyor diye biliyorum.

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Sanırım sadece çekiş i kaptıyor dediginiz gibi arabaya inince bi denerim diğer yontemi tuşada bi bakarım bilgiyi kesinlestirelim:)

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Caddy'de denedim ekranda "HATA:STABİLİTE KONTROL(ESC)" yazısı çıkıyor. Göstergede esp ışığı sabit yanıyor o sırada lastik basınç kontrol ışığı yanıp sönüyor. Orta ekranda ilk uyarı gidince lastik basınç sistemi çalışamıyor gibi bi uyarı çıkıyor. 3sn sonra her şey normale dönüyor :D vag'cı olmanın kaderi işte daha arabayı çalıştıramadan esp geri açılıyo :D :D

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Gençler @motorsinann 'ın Vag turbosu parçalamışlığı vardır ve old school'cudur.Bir de sayesinde saab hastası olmuşumdur.Kısaca eski forum muhabbetlerinden gözlemlerime dayanaraktan esp,asr vs. şeylere kökünden karşı birde turbo motor işin içine girince tepesi atıyor.Neyse benim bindiğim araba esp siz abs siz bir şey zaten size iyi tartışmalar.

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Gençler @motorsinann 'ın Vag turbosu parçalamışlığı vardır ve old school'cudur.Bir de sayesinde saab hastası olmuşumdur.Kısaca eski forum muhabbetlerinden gözlemlerime dayanaraktan esp,asr vs. şeylere kökünden karşı birde turbo motor işin içine girince tepesi atıyor.Neyse benim bindiğim araba esp siz abs siz bir şey zaten size iyi tartışmalar.
ahahahha

Deniz_Acikgul

Profesör
20 Eyl 2016
108
101
1,085
Hatay
Golf'üm olduğundan değil de şunu merak ediyorum;
Hangi saykopat yarım kontak açıp üstüne dörtlüleri yakıp üstüne de 5 kez dip gaz yaptı ve esp'nin bu şekilde kapatıldığını buldu cidden cok merak ediyorum ahshahaha ilk tepkisi şu olsa gerek "hay ananı avradını gibiyim naptım lan ben?! nası geri devreye sokucam simdi ben bunu" çılgın golfçüler sizi :D
Hahahahahah aynen yaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım