Hangi mobil harita uygulamasını kullanıyorsunuz?

Hangisi/hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    110

Munferit

Profesör
Panpa puanı
2,140
Marka
Fiat
Bu tarz şeyleri çok umursamıyorum, arayüze bir şekilde alışırım da, asıl harita-trafik bilgileri ve çizdiği rota ne kadar doğru ve güncel? Konumunu ne kadar doğru algılıyor?
İlave;

Şimdi örnek olması açısından, okula gitmek için konumumdan rota aldım.

here :
WhatsApp Image 2019-08-07 at 18.04.44 (1).jpeg
G.MAPS :
WhatsApp Image 2019-08-07 at 18.04.44.jpeg

Google Maps, rotayı here'da kırmızıyla işaretlediğim yerden çiziyor. Ama o yolun, oraya bağlantısı yok. Ordan gitmek mümkün değil. Doğru olan güncel gösterim here'da, gitmek için izlenmesi gereken yol o. Güncellik konusuna örnek olması açısından attım.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Stage 1
Panpa puanı
34,143
Marka
Opel
@Munferit peki here maps'te böyle "bişey sitesi" gibi mekan adı yazdığında google kadar rahat bulabiliyor musun?

bt

Takipçi
Stage 1
Panpa puanı
34,143
Marka
Opel
Hayır, daha çok adres, sokak ismi vs. girmek gerekiyor. O konularda insanlar kendi bile google'a bilgi girebildikleri için konum vs. olarak. Çok daha rahat bulunuyor.
Dün gece indirdim. Küçük bir feedback de benden olsun:
Google'da kayıtlı yerlerimden birini here'a aktarmak istedim. Direk bir share yöntemi bulamadım. Google, direk rakibine yol vermemiş :) Ama konumu "panoya kopyala" deyip here'da arama çubuğuna yapıştır dediğimde açık adresi net şekilde götürüp koydu. Bu olay hoşuma gitti. Bu arkadaşı bir süre deneyeceğim.

Edit: Sitesinden Esri hesabıyla login olmak da mümkün sanırım. Belki yarın öbürgün işim düşer :D