Hangi Oto Yıkamacıları Tercih Ediyorsunuz?

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Selamlar,

sitede aradım ancak bulamadım. O nedenle güzel bir database olabilecek bir konu açmak istedim. En memnun kaldığınız oto yıkamacılar nereler? Belki yakınlardaysak bize de bir rehber olur. Her yerde mantar gibi oto yıkamacı var ancak hangisi iyi hangisi kesinlikle uzak durulmalı nerede arasam bulamıyorum. Google'da ya hiç yorum olmuyor ya fake yorumlarla 5 yıldız alan yerler oluyor.

Kendi adıma İstanbul'da şu ana kadar AutoClub ve Sonax'tan normal yıkamalarda genelde memnun kaldım ben mesela. Ancak AutoClub Bostancı şubesini pek sevmemiştim. Çalışanlar herkesten yapışır derecede bahşiş istiyordu. Güzel temizlenmişse bahşiş de verirsin ama herkes vermek zorunda değil bence. Bu kadar ısrar kıyamet de gözünde düşürüyor insanın aldığı hizmeti. Hele bir de markalaşmış yerlerde göze batıyor. Şu ana kadar en iyi hizmeti Güneşli Sonax'ta aldım diyebilirim. Çalışanlardan sahibine çok ilgililerdi ve araba gerçekten çok güzel temizlenmişti. Bu konuştuklarım hep standart iç dış yıkama için tabii. Sizin sevdiğiniz yerler neresi?

Tuncay19

Tuncay
Elit Apaçi
3 Mar 2020
695
376
945
28
Sinop
Marka
Volkswagen
Dış için Tünel Yıkama olan istasyonlar. Kimseyle uğraşmıyorum Makina sağolsun tazyik+köpük+fırça+durulama+cila+kurulama yapıp gönderiyor Mis :) Hem de 10-15 TL

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,005
1
1,038
2,570
Ankara
Marka
BMW
ankara’da buharlı yıkama yapan birlik mahallesinde “alc oto yıkama”yı herkese kesinlikle öneririm.
buhar sayesinde el girmeyen yerler de tertemiz oluyor.
iç-dış fiyat 35₺ ancak hem gayet özeniyorlar hem de buhar baya bi fark yaratıyor.
tavsiye ederim.

yakkocan

Yakup ÖZER
Profesör
2 May 2020
462
387
1,345
22
Ankara
Marka
Yok
Ben kendim yıkıyorum benzinlikte. Ama sadece suyunu kullanıyorum. Köpüğü kendi malzemelerimden kullanıyorum.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,079
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Hiç yıkamaya araba vermedim, özellikle iç mekan temizliği (koltuk döşemeler falan) için Ankara içi öneri alabilirim fiyat/performans oranı en büyük kriterimdir :D onun dışında normal yıkamamı 15 litre suyla kapının önünde yapabiliyorum

yakkocan

Yakup ÖZER
Profesör
2 May 2020
462
387
1,345
22
Ankara
Marka
Yok
Hiç yıkamaya araba vermedim, özellikle iç mekan temizliği (koltuk döşemeler falan) için Ankara içi öneri alabilirim fiyat/performans oranı en büyük kriterimdir :D onun dışında normal yıkamamı 15 litre suyla kapının önünde yapabiliyorum
Meguiars Şaşmaz var Ankara Şaşmazda. Basık Çocuk Works var yine Şaşmazda. İkisininde işçilikleri kaliteli.

Son düzenleme:

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
%80 kendim yıkarım. Uzun yol dönüşlerinde sadece yıkatırım veya içi çok pis olursa. O da sonax'a yıkatırım veya Ümraniye'de Meydan AVM'nin otoparkında yıkamacı var orası da fena değil.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Evdeysem kendim,işim varsa ya da profesyonel bir temizlik istiyorsam genelde avm yıkamacılarına ya da isim yapmış yerlere bırakırım.Şuana kadar yaptıkları işi beğenmediğim olmadı ama pahalı bulduğum oldu.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,385
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Denizli'de kampüs oto var, oraya gidiyorum araba çok kötü durumdaysa. değilse sürücü pisti shell şubesine gidip kendim yıkıyorum.

CetinAdam

Profesör
23 Kas 2016
89
129
1,060
30
İstanbul
Marka
Honda
Kendim hallederim o işleri, genelde her dışarı çıktıgımda ya da 2 seferde bir alt yıkama dahil yapar öyle çekerim garaja. Arabam telefonum ve ayakkabım çok hassasım bu üç eşyamda.

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
889
1
1,682
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
IMG_20200714_154921-min.jpg

2 3 senedir Point Bornova Shop&Wash'a götürüyorum. Fiyat biraz tuzlu ama çok güzel yıkıyorlar. Bugün 45₺ verdim. KaStyle'in sahipleri burayı işletiyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım