Herkese Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SelinTilbe

Selin Tilbe Yazıcı
Senkromeççi
6 May 2020
17
35
70
29
İstanbul bostancı
Marka
Ford
Merhabalar , hoş geldiniz , keyifli forumlar dilerim :) Makinenizde çok güzel görünüyor keyifli sürüşler , hatırlatmak gibi olmasın ama umarım en kısa vakitte sorunlarını çözersiniz diyede eklemeden geçmeyeyim , tekrardan hoş geldiniz :)

Merhaba hoşbuldum. Evet halledilmesi gereken sorunları var doğru söyledin 🙂 haftaya inşallah yapılacak güzel haberi vereceğim size 🙂 çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,530
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Merhaba hoşbuldum. Evet halledilmesi gereken sorunları var doğru söyledin 🙂 haftaya inşallah yapılacak güzel haberi vereceğim size 🙂 çok teşekkür ederim. İyi forumlar.

İyi haberleri bekliyorum , garaj bölümüne de şöyle bir Sierra konusu alabiliriz diye düşünüyorum , teşekkürler keyifli forumlar :)

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,530
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,066
3,046
4,070
26
Hoş geldiniz :) . Nadir araçlar Otopark'ta toplanmaya devam ediyor. Keyifli forumlar dilerim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Merhabalar herkese teşekkür ederim güzel karşılama için aracım sierra doch 2.0 fotoğrafını da paylaşayım sizinle :)
Foruma hoşgeldiniz. Güle güle kullanın. Gördüğüm zaman çocukluğuma götüren, Ford'un araba yaptığı dönemlerden çok beğendiğim bir modeldir. :)

Son düzenleme:

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,486
1
4,751
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Hoş geldiniz. Eskiden benimde vardı sierram. Çok eğlenceli arabalar. İlk ve tek arkadan itiş tecrübemdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım