Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ceyhun kardeşim çok geçmiş olsun inşallah bir daha gelmez başınıza. Arkadaşlar da demiş zaten fotoğraflar belgeler olduğu sürece satacağınız kişi ölücü olmadığı sürece piyasa fiyatına satabilirsiniz. Ülkemizde hırsızlık kanayan bir yara gerçekten. Sinan abinin bisikletini çaldılar polisler araştırmamıştır bile. Altın elbiseli adamın 50bin liralık motosikleti çalındı o da duman oldu. Bu adamlar yakalanmıyor, yakalansa da yüksek cezalar almıyorlar. İnsan hayatının bile değeri belliyken emeğinin değeri ne kadar olabilir ki zaten :)
Aynen öyle çok doğru söylemişsin. Cana geleceğine mala gelsin artık ne diyelim.

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Ulan azimli sıçan taşı deler misali camı kesmiş gögüse hicbir zarar vermeden alacaklarını almış ve çıkmış fakat anlamadığım bir nokta neden airbekleri almamış sanki sadece orta konsola ihtiyacı varmış gibi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ulan azimli sıçan taşı deler misali camı kesmiş gögüse hicbir zarar vermeden alacaklarını almış ve çıkmış fakat anlamadığım bir nokta neden airbekleri almamış sanki sadece orta konsola ihtiyacı varmış gibi
Aman abi ağzından yel alsın. Bu ara orta konsol olayı moda olmuş zaten F20 F22 ve F30'larda. Allahtan Led farları ve gelişmiş göstergeyi falan çalmamış. Yanlız hakkını yemeyelim işinin ehli hırsızmış hiç zarar vermeden alacağını alıp gitmiş.

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
valla çok geçmiş olsun.bize ölümü gösterip sıtmaya razı ettirir oldular her konuda.konsol gitse koltuk kurtuldu koltuk gitse araba kaldı vs diye diye ne hallere düştük.arabayı alarm taksan keserler,kamera önüne çeksen maske derler,direksiyon kilidi taksan zarar verirler.her açıdan sıkıntı ve yıllardır bu konuda düzgün birşey yapmadı emniyet.zamanında bizim komşununda aracını çaldılar ve aylar sonra başka şehirden çıktı.adamı aracın içinde yakalamışlar ve hakim karşısına çıkan hırsız "beni çalarken gördünmü" diye soru soruyor komşuya ve hakime dönüp "benim çaldığımı görmemiş ve bu çaldığımı göstermez" diyerek ceza almadan kurtarıyor şerefsiz.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
valla çok geçmiş olsun.bize ölümü gösterip sıtmaya razı ettirir oldular her konuda.konsol gitse koltuk kurtuldu koltuk gitse araba kaldı vs diye diye ne hallere düştük.arabayı alarm taksan keserler,kamera önüne çeksen maske derler,direksiyon kilidi taksan zarar verirler.her açıdan sıkıntı ve yıllardır bu konuda düzgün birşey yapmadı emniyet.zamanında bizim komşununda aracını çaldılar ve aylar sonra başka şehirden çıktı.adamı aracın içinde yakalamışlar ve hakim karşısına çıkan hırsız "beni çalarken gördünmü" diye soru soruyor komşuya ve hakime dönüp "benim çaldığımı görmemiş ve bu çaldığımı göstermez" diyerek ceza almadan kurtarıyor şerefsiz.
İşte diyorum ya adalet zaten yok. Bide son yıllarda işin çivisi iyice çıktı.

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Yahu alarm alarm diyorsunuz da adam 10 dakika alacak işlemi kimbilir kaç dakikada yaptı.

BMW'den anlayan, sökmeyi takmayı bilen ve bunu son derece hızlı yapan adamlardan bahsediyoruz.

İstese alarmı da susturur. Ha caydırıcı olabilir mi? Elbette.

Yoksa benim çocukluğumda ne alarmlı arabalar vardı. Birde alarm, alarmı duyabileceğin uzaklıkta işe yarar. Yer bulamıyorsun koyuyorsun 2 sokak yukarı, ne bileyim çok katlı otoparka vs. terk ediyorsun aracı. Çalan yine çalar. Evinin önünde olmaz, iş yerinin önünde olmaz, arka sokakta olur, yine olur.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Aman abi ağzından yel alsın. Bu ara orta konsol olayı moda olmuş zaten F20 F22 ve F30'larda. Allahtan Led farları ve gelişmiş göstergeyi falan çalmamış. Yanlız hakkını yemeyelim işinin ehli hırsızmış hiç zarar vermeden alacağını alıp gitmiş.
Bundan 5 sene once yandaki komsuda tiguan vardi. Ayni yil icinde iki defa camini kirip on konsolu calmislardi. Iki defa bi geldim arabaya yandan cam kiriklari gelmis bize.bizim emektardada (99 kasa ) uzerinde teyp falan dururdu o zamanlar o teyp cikarilirdi bir kutusu vardi ona konulurdu ben umursamazdim sonra babam ogrenmis o teyp baska arabaya olmazmis bilirlerdi onu bize dokunmazlardi . Allah korumus gercekten allah kimseyi daha kotu seylerle sinamasin.

Son düzenleme:

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Valla kardeşim allah sana sabır versin sigortadan kanırt değer kaybı dahil herşeyi al benim başıma 2 kere geldi ilkinde 2011 yılında 2008model a5 aldık 1 hafta sonra arabayı çaldılar araç adana kiremithanede taş üstünde sadece şase kalmış şekilde bulundu 2.sinde ford mondeo 2013 model amcamın arabasi bendeyken araca girip farlar buji kabloları navigasyon airbekler çalınmıştı

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Yahu alarm alarm diyorsunuz da adam 10 dakika alacak işlemi kimbilir kaç dakikada yaptı.

BMW'den anlayan, sökmeyi takmayı bilen ve bunu son derece hızlı yapan adamlardan bahsediyoruz.

İstese alarmı da susturur. Ha caydırıcı olabilir mi? Elbette.

Yoksa benim çocukluğumda ne alarmlı arabalar vardı. Birde alarm, alarmı duyabileceğin uzaklıkta işe yarar. Yer bulamıyorsun koyuyorsun 2 sokak yukarı, ne bileyim çok katlı otoparka vs. terk ediyorsun aracı. Çalan yine çalar. Evinin önünde olmaz, iş yerinin önünde olmaz, arka sokakta olur, yine olur.
Caydırıcı alarm çalsa adam korkar işini yapamaz

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bundan 5 sene once yandaki komsuda tiguan vardi. Ayni icinde iki defa camini kirip on konsolu calmislardi. Iki defa bi geldim arabaya yandan cam kiriklari gelmis bize.bizim emektardada (99 kasa ) uzerinde teyp falan dururdu o zamanlar o teyp cikarilirdi bir kutusu vardi ona konulurdu ben umursamazdim sonra babam ogrenmis o teyp baska arabaya olmazmis bilirlerdi onu bize dokunmazlardi . Allah korumus gercekten allah kimseyi daha kotu seylerle sinamasin.
Amin benimde temennim kimseyi bu tarz şeylerle sınamamasıdır. Sizde baya ucuz yırtımışsıniz başka araca uyumlu olmaması baya güzel.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Valla kardeşim allah sana sabır versin sigortadan kanırt değer kaybı dahil herşeyi al benim başıma 2 kere geldi ilkinde 2011 yılında 2008model a5 aldık 1 hafta sonra arabayı çaldılar araç adana kiremithanede taş üstünde sadece şase kalmış şekilde bulundu 2.sinde ford mondeo 2013 model amcamın arabasi bendeyken araca girip farlar buji kabloları navigasyon airbekler çalınmıştı
Valla sigorta karşılıyor zaten ama tramer ne kadar az girilirse o kadar iyi olacak. Sanada büyük geçmiş olsun bu arada.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Amin benimde temennim kimseyi bu tarz şeylerle sınamamasıdır. Sizde baya ucuz yırtımışsıniz başka araca uyumlu olmaması baya güzel.
Ya bazi seyler komik olabiliyor. 99 model arabada neler vardi simdi bazilari 2011 model aracimda yok.neden bir insan premium bir markada alarm konusunu opsiyon yapar anlamiyorum. Telefon alirken pili ayri satmiyorlarsa artik insanlarin ihtiyaclarina gore en basit ve gerekli seyleri biz soylemeden koymalilar.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Tramerden kaçış yok resimleri kayip etme sakla satarken kazadan dolayi degil hırsızlıktan dolayı der resimleri verirsin az zararla satarsın kardeşim
Belkide hiç zarar etmeyiz sonuçta aracın boya kaporta veya motorunda bir problem yok ve calan hırsız zarar vermeden düzgün çalmış.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Klima ve ekran çok kolay sökülüyor, iki dakikalık işi var ciddi anlamda. Klima çerçevesini yerinden çıkarıp iki vida söküyorsun, hop her şey elinde. Gösterge paneli ve farlar için baya uğraşmak lazım, üstelik taşıması zor, göründüklerinden büyükler çünkü.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Belkide hiç zarar etmeyiz sonuçta aracın boya kaporta veya motorunda bir problem yok ve calan hırsız zarar vermeden düzgün çalmış.
Ceyhun en kotusu olsa bile 5 milyardan daha fazla kayip olmayacaktir . Oyle cok endiselenme satarkende bahsettigin seyden anlayabilecek kapasiteye sahip olana sat. Cok kafana takma malum bende en son kaza gecirdim gene iyi kurtarmissin bence hic kurcalama deger kaybini al resimleri sakla. Ama su yapilabilir bilmiyorum daha once soylendimi. Eger kaskodan yaptirirsan hem hasar kaydi olacaktir hemde bundan sonra hasarsizlik indirimi varsa o biter yoksa bile artik kaskoyu cok daha fazladan odemeye baslarsiniz. Kendin bir fiyat arastirmasi mutlaka yap

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Hocam gelişmiş ekran, 2014 sonrası vesaire şeklinde satıyorlar internette. Orjinal ekipman olarak nerden geldiği belirsiz amacı odur muhtemelen. Araçta Geniş ekran mı vardı?

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,139
1
3,142
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Çok geçmiş olsun. Malesef son zamanlarda bu tip olaylar iyice tavan yaptı. Caydırıcı cezaların olmayışı bu adamları iyice cesaretlendirip işinde uzman hale getiriyor. Adam o kadar kısa süre içinde o kadar ince çalışıp kaçabiliyor. Bu tip olayları gördükçe güvenlikli bir sitede oturmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlıyorum...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım