ModaleTurk

Profesör
9 Eyl 2016
207
131
1,085
Geçmiş olsun, kardeş.

Benim anlamadığım BMW gibi bir firmanın bu konuda hiç bir önlem almaması ve hırsızların işini zorlaştırmaması.

Tüm dünyada çeteler cirit atıyor BMW konsolu, navigasyonu, vs. çalan. Sırf bu sebepten insan BMW almaktan çekiniyor artık.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Çok geçmiş olsun. Malesef son zamanlarda bu tip olaylar iyice tavan yaptı. Caydırıcı cezaların olmayışı bu adamları iyice cesaretlendirip işinde uzman hale getiriyor. Adam o kadar kısa süre içinde o kadar ince çalışıp kaçabiliyor. Bu tip olayları gördükçe güvenlikli bir sitede oturmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlıyorum...
daha once guvenlik gorevlisi ile anlasan hirsizlar bildigimden ben onada sicak bakamiyorum

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
ceyhun konuyu yeni gördüm geçmiş olsun kardeşim allah beterinden korusun kansızlar dolmuş ortalığa hasar konusunuda dert etme bence zaten bmw alacak adam az çok bu işten anlayan adam olur değer kaybı yaşamazsın.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Ceyhun geçmiş olsun panpa. Fotolar dursun satacak olursanız kasko onarım be servis faturası- fotoğrafları gösterirsiniz binici için sorun olmaz

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Geçmiş olsun. Resimleri muhakkak saklayın, arabanın talibi gördüğü zaman hasardaki fiyat miktarını sıkıntı yapmayacaktır.

Bir de bahseden oldu mu bilmiyorum, hazır yeni ünite takılacakken dokunmatik i-drive butonlu geniş ekran düşünülebilir ama kasko işi nasıl olur bilmem, neyse işleri karıştırmadan gidiyim :)

berkecan

Profesör
8 Eyl 2016
239
523
1,785
Mersin
Herkese merhabalar. Dun gece aracımıza hırsız girdi ve baya sağlam girdi. Aracın komple konsolunu çaldı. Araç şu anda Kosifler Bostancı'da. Sigortadan yapılacak fakat bununla birlikte hasar kaydı da olacak. Hasar kaydı yaklaşık 7 ile 10 bin EURO arasında olacak deniyor. Sizce aracımız değer kayberder mi? Yada ne kadar değer kaybeder? Araçta nokta boya yok motor zaten daha açılmamış bile 10 bin kilometreye gelmedi. Hırsızlık koruyucu film olmasına rağmen camlarda aracın camını kesip bir güzel girmiş hırsızlar ve işinin eri biri yapmış ki bi kadar titiz çalınmış. Ne diyim valla allah belalarını versin. (Klima sistemi de çalınmış.)

Çok gecmiş olsun kardeşim

EmreKRC

Profesör
8 Eyl 2016
824
3,018
3,820
İzmir - Denizli
Ceyhun çok geçmiş olsun kardeş allah beterinden korusun diyelim. Abiler ceza olayını daha çok caydırıcı yapmak lazım bu ülkede. Adam açtır iş bulamaz gider seyyar satıcılık yapar vs zabıta önüne taş koyar. Ama metroda orda burda bi dünya işlek yerde ağlayarak dilencilik yaparlar ellemezler. Adamlar bu olaydaki gibi hırsızlık yapar gasp eder sapığı taciz eder 1 ay yatar çıkar. Ama sen bunlardan birine denk gelip ağzını yüzünü dağıttığın zaman 2 yıl hapis üstüne para cezası alırsın. Hani diyolar ya adalet. kandırmışlar sizi yok öyle bişey..

kansuvargun

Profesör
8 Eyl 2016
237
259
1,385
34
İstanbul
Büyük geçmiş olsun. Yapan muhtelemen sanayi ustası birisi. Camı kesip girmesi, ön konsolu tamamen söküp götürmesi.

Arkadaşın Renault Clio'sunun başına da gelmişti, onda kelebek camını patlatıp arabaya girip ön konsolu komple sökmüşlerdi.

Hasar kaydı maalesef çıkıyor. Ancak araba değer kaybetmez, resimlerini çek ve belgele. Arkadaşım 2 ay önce değerinde sattı arabasını.

Son düzenleme:

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
923
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Geçmiş olsun eskiden teyplerin kafası çıkardı akşam eve getirirdi babam onu anımsadım :) Şimdi multimedya sistemleri çok daha pahalı ama herhangi bir önlem almıyor demek ki firmalar. Oturup da o konsolu sökmek nedir şerefsizler.. Acaba araç içi kameralar nasıl oluyor araba çalışmazken de kayıt yapıyor mudur?

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,609
18,400
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Geçmiş olsun eskiden teyplerin kafası çıkardı akşam eve getirirdi babam onu anımsadım :) Şimdi multimedya sistemleri çok daha pahalı ama herhangi bir önlem almıyor demek ki firmalar. Oturup da o konsolu sökmek nedir şerefsizler.. Acaba araç içi kameralar nasıl oluyor araba çalışmazken de kayıt yapıyor mudur?
Onu da çalarlardıo_O

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
akü baglantısı ıle calısıyor bıldıgım kadarıyla cogu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım